Zápasy

Finále - 4. zápas

HC Beerboys Prostějov
sn
HC Kohóti Olomouc
HC Beerboys Prostějov HC Kohóti Olomouc
16. 4. 2024 21:30
Góly:
21 :49 Zdeněk Rechtik
22 :43 Jiří Hloušek Adam Grepl
27 :10 Štěpán Karafiát
45 :00 Zdeněk Grepl
Tresty:
21 :38 Jan Fiala 2 min.

Sestava: Michael Vařeka, Radek Pospíšil, Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Jan Kamený, Jan Poles, Radek Pitela, Jindřich Krejčí, Tomáš Anděl, Jan Fiala, Zdeněk Grepl, Adam Grepl, Zdeněk Rechtik, Zdeněk Smolka

Góly:
03 :19 Martin Soukup Lukáš Svobodník
12 :20 Jiří Klega Jan Turek
41 :52 Martin Soukup
Tresty:
23 :31 Radek Polcr 2 min.

Sestava: Tomáš Slepička, Jurko Žiak, Jan Turek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, David Novotný, Martin Soukup, Jan Matuš, Radek Polcr

Komentář: Konečný stav série 3:1. Vítězem OHSL ligy 2023/24 se stal tým HC BEERBOYS PROSTĚJOV
Místo: PV

Finále - 3. zápas

HC Kohóti Olomouc
HC Beerboys Prostějov
HC Kohóti Olomouc HC Beerboys Prostějov
11. 4. 2024 21:00
Góly:
01 :34 Michal Krejčí David Novotný
05 :11 Jan Turek David Novotný
41 :12 Jan Turek Petr Dudek
42 :23 Jan Turek
Tresty:
16 :30 Ondřej Štrait 2 min.

Sestava: František Brdečka, Jan Turek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, Michal Krejčí, David Novotný, Jan Matuš, Ondřej Salák

Góly:
02 :25 Zdeněk Rechtik
20 :25 Radek Pitela Zdeněk Rechtik
25 :02 Zdeněk Rechtik Adam Grepl
27 :34 Zdeněk Rechtik
37 :28 Zdeněk Rechtik Jan Poles
Tresty:
17 :18 Jan Kamený 2 min.
29 :47 Zdeněk Rechtik 2 min.
32 :50 Roman Jedlička 2 min.
37 :52 Roman Jedlička 2 min.

Sestava: Michale Vařeka, Jiří Hloušek, Radek Pospíšil, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Jan Kamený, Jan Poles, Radek Pitela, Jindřich Krejčí, Tomáš Anděl, Jen Fiala, Adam Grepl, Zdeněk Rechtik, Zdeněk Smolka

Komentář: Stav série 1:2
Místo: PV

Finále - 2. zápas

HC Kohóti Olomouc
HC Beerboys Prostějov
HC Kohóti Olomouc HC Beerboys Prostějov
9. 4. 2024 21:45
Góly:
02 :18 David Novotný
04 :20 David Novotný Michal Knápek
19 :52 Jan Matuš
43 :31 Jiří Klega Michal Knápek
44 :57 Jan Matuš David Novotný
Tresty:
10 :17 Ondřej Štrait 2 min.
14 :31 Michal Krejčí 2 min.
18 :23 Ondřej Štrait 2 min.
25 :36 David Novotný 2 min.

Sestava: Tomáš Slepička, Michal Knápek, Jan Turek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, Michal Krejčí, David Novotný, Martin Soukup, Jan Matuš

Góly:
08 :09 Tomáš Anděl Zdeněk Rechtik
22 :04 Zdeněk Rechtik
27 :52 Zdeněk Rechtik Tomáš Anděl
29 :43 Jiří Hloušek Radek Pitela
30 :20 Zdeněk Rechtik Tomáš Anděl
31 :16 Zdeněk Rechtik Radek Pitela
44 :14 Jindřich Krejčí Jiří Hloušek
Tresty:
18 :23 Zdeněk Rechtik 2 min.
34 :29 Roman Jedlička 2 min.

Sestava: Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Jan Kamený, Jan Poles, Radek Pitela, Jindřich Krejčí, Tomáš Anděl, Jan Fiala, Adam Grepl, Zdeněk Rechtik, Zdeněk Smolka

Komentář: Stav série - 1:1
Místo: PV

Finále - 1. zápas

HC Beerboys Prostějov
HC Kohóti Olomouc
HC Beerboys Prostějov HC Kohóti Olomouc
7. 4. 2024 21:00
Góly:
09 :41 Jiří Hloušek Jindřich Krejčí
10 :28 Zdeněk Rechtik Jan Kamený
Tresty:

Sestava: Michael Vařeka, Radek Pospíšil, Jiří Hloušek, Roman Jedlička, Jan Kamený, Jan Poles, Radek Pitela, Jindřich Krejčí, Tomáš Anděl, Jan Fiala, Adam Grepl, Zdeněk Rechtik, Zdeněk Smolka

Góly:
17 :33 David Novotný Ondřej Štrait
20 :59 Jurko Žiak Jan Turek
29 :37 Jurko Žiak Ondřej Salák
Tresty:
35 :01 Ondřej Štrait 2 min.

Sestava: František Brdečka, Zdeněk Žák, Jurko Žiak, Michal Knápek, Jan Turek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, David Novotný, Jan Matuš, Ondřej Salák

Komentář: Stav série 0:1
Místo: PV

Semifinále - 3. zápas

HC Stars
HC Beerboys Prostějov
HC Stars HC Beerboys Prostějov
31. 3. 2024 21:45
Góly:
05 :15 Ivoš Grmolenský Jaroslav Valouch
26 :33 Michal Navrátil
Tresty:
02 :40 Martin Tomeš 2 min.
23 :56 Tomáš Neuman 2 min.
27 :02 Tomáš Neuman 2 min.
37 :29 Jaroslav Valouch 2 min.
40 :24 Luděk Dokoupil 2 min.

Sestava: Luboš Lezna, Martin Tomeš, Tomáš Neuman, Luděk Dokoupil, Ivoš Grmolenský, Petr Kryštofík, Jaroslav Valouch, Petr Zemánek, Martin Kouřil, Michal Navrátil, Jan Přikryl

Góly:
02 :31 Štěpán Karafiát Zdeněk Rechtik
24 :38 Zdeněk Rechtik
29 :19 Zdeněk Smolka
30 :48 Štěpán Karafiát Jan Kamený
31 :35 Jan Fiala Zdeněk Rechtik
35 :47 Štěpán Karafiát
38 :18 Zdeněk Smolka Jan Kamený
Tresty:
23 :56 Jiří Hloušek 2 min.
41 :38 Jan Fiala 2 min.

Sestava: Michael Vařeka, Roman Špaček, Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Jan Kamený, Radek Pitela, Tomáš Anděl, Jan Fiala, Zdeněk Grepl, Adam Grepl, Zdeněk Rechtik, Zdeněk Smolka

Komentář: Konečný stav série 1:2. Do finále postupuje tým HC BEERBOYS PROSTĚJOV
Místo: OL

Semifinále - 2. zápas

HC Beerboys Prostějov
HC Stars
HC Beerboys Prostějov HC Stars
30. 3. 2024 20:15
Góly:
11 :51 Štěpán Karafiát Roman Jedlička
30 :57 Jiří Hloušek Zdeněk Smolka
Tresty:
36 :52 Petr Květoň 2 min.

Sestava: Michael Vařeka, Roman Špaček, Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Jan Kamený, Jan Poles, Tomáš Anděl, Petr Květoň, Zdeněk Smolka

Góly:
09 :21 Jan Přikryl Michal Navrátil
23 :44 Petr Kryštofík Luděk Dokoupil
43 :19 Petr Zemánek Jan Přikryl
Tresty:
10 :02 Petr Kryštofík 2 min.
13 :16 Petr Zemánek 2 min.
17 :01 Luděk Dokoupil 2 min.
36 :16 Luděk Dokoupil 2 min.

Sestava: Luboš Lezna, Martin Tomeš, Tomáš Neuman, Luděk Dokoupil, Ivoš Grmolenský, Petr Kryštofík, Jaroslav Valouch, Petr Zemánek, Martin Kouřil, Michal Navrátil, Jan Přikryl

Komentář: Stav série 1:1
Místo: OL
HC Kohóti Olomouc
HC Oriflame Software
HC Kohóti Olomouc HC Oriflame Software
27. 3. 2024 21:30
Góly:
19 :40 Ondřej Salák Michal Knápek
25 :01 Ondřej Salák Jan Matuš
25 :45 David Novotný Michal Knápek
36 :16 David Novotný Lukáš Svobodník
36 :39 Jurko Žiak Jan Matuš
Tresty:
12 :50 Jan Turek 1 min.
14 :43 Ondřej Salák 2 min.
20 :31 David Novotný 2 min.
37 :17 Ondřej Štrait 2 min.
44 :51 Ondřej Salák 2 min.

Sestava: Tomáš Slepička, Jurko Žiak, Michal Knápek, Jan Turek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, David Novotný, Jan Matuš, Ondřej Salák

Góly:
33 :15 Jindřich Berka Petr Neoral
44 :57 Tomáš Karásek Radim Smažák
Tresty:
08 :07 Petr Neoral 2 min.
34 :30 Radim Smažák 2 min.
38 :36 Pavel Hruška 2 min.
44 :51 Petr Neoral 2 min.

Sestava: Pavel Hruška, Jan Alka, Jindřich Berka, Jaroslav Burdík, Jan Jiříček, Tomáš Karásek, Tomáš Klepal, Břetislav Moronga, Petr Neoral, Radim Smažák, Martin Stavarský, Jan Zimáček

Komentář: Konečný stav série 2:0. Postup do finále tým HC KOHÓTI OLOMOUC
Místo: OL

Semifinále - 1. zápas

HC Oriflame Software
HC Kohóti Olomouc
HC Oriflame Software HC Kohóti Olomouc
23. 3. 2024 21:45
Góly:
12 :02 Jindřich Berka Jan Alka
Tresty:

Sestava: Petr Stejskal, Jan Alka, Jindřich Berka, Filip Dobrota, Tomáš Klepal, Petr Neoral, Robert Rečka, Radim Smažák, Martin Stavarský, David Špulák, Jan Zimáček

Góly:
14 :13 Jiří Klega Jan Matuš
14 :43 Jan Turek Martin Soukup
22 :21 Jan Matuš Zdeněk Žák "A"
25 :22 David Novotný Michal Krejčí
38 :56 Jurko Žiak Jan Matuš
40 :01 Jurko Žiak Zdeněk Žák "A"
44 :38 Jan Matuš Lukáš Svobodník
Tresty:
22 :08 Jan Turek 2 min.
33 :42 David Novotný 2 min.

Sestava: František Brdečka, Zdeněk Žák, Jurko Žiak, Jan Turek, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, Michal Krejčí, David Novotný, Martin Soukup, Jan Matuš, Jiří Klega

Komentář: Stav série 0:1
Místo: OL
HC Stars
HC Beerboys Prostějov
HC Stars HC Beerboys Prostějov
23. 3. 2024 20:15
Góly:
40 :58 Radek Tománek Petr Kryštofík
Tresty:
09 :13 Jiří Rychlí 2 min.
18 :26 Michal Lenoch 2 min.

Sestava: Luboš Lezna, Martin Tomeš, Radek Tománek, Luděk Dokoupil, Ivoš Grmolenský, Michal Lenoch, Petr Kryštofík, Petr Zemánek, Michal Navrátil, Jan Přikryl, Jiří Rychlí

Góly:
16 :22 Jiří Hloušek Radek Pospíšil
43 :11 Zdeněk Smolka
Tresty:
38 :03 Štěpán Karafiát 2 min.
39 :22 Roman Špaček 2 min.

Sestava: Michael Vařeka, Radek Pospíšil, Roman Špaček, Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Jan Kamený, Jan Poles, Radek Pitela, Tomáš Anděl, Zdeněk Grepl, Adam Grepl, Zdeněk Rechtik, Zdeněk Smolka

Komentář: Stav série 0:1
Místo: OL

Čtvrtfinále - 3. zápas

HC Kohóti Olomouc
HC Vlci
HC Kohóti Olomouc HC Vlci
20. 3. 2024 21:45
Góly:
03 :15 Jan Matuš Jan Turek
10 :25 Jurko Žiak
28 :53 Jan Matuš
32 :20 Jurko Žiak Jan Matuš
38 :11 David Novotný Lukáš Svobodník
Tresty:
37 :49 Michal Knápek 2 min.
43 :16 David Novotný 2 min.

Sestava: František Brdečka, Jurko Žiak, Michal Knápek, Jan Turek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, David Novotný, Tomáš Okleštěk, Jan Matuš

Góly:
06 :42 Kostas Protopapas Ondřej Vlačil
14 :59 Zdeněk Pavlík
Tresty:
07 :21 Zdeněk Pavlík 2 min.
37 :45 Petr Čučka 2 min.
37 :49 Zdeněk Pavlík 2 min.
42 :21 Petr Šnévajs 2 min.

Sestava: Jaroslav Běhalík, Petr Čučka, Martin Hodina, Petr Šnévajs, Jan Kotásek, Zdeněk Pavlík, Jiří Vymazal, Oldřich Zatloukal, Kostas Protopapas, Ondřej Vláčil

Komentář: Konečný stav série 2:1. Postup do semifinále tým HC KOHÓTI OLOMOUC
Místo: OL

Čtvrtfinále - 2. zápas

HC Old Boys
sn
HC Stars
HC Old Boys HC Stars
16. 3. 2024 21:00
Góly:
00 :20 Roman Valinčič Jiří Hronek
02 :25 Roman Valinčič Jiří Hronek
04 :09 Roman Valinčič Jiří Hronek
43 :25 Tomáš Mareš Vlastimil Jílek
Tresty:
22 :00 Jan Tomáštík 2 min.
27 :00 Dalibor Dudík 2 min.

Sestava: Jan Tomáštík, Michal Peške, Roman Valinčič, Jiří Hronek, Jakub Novák, Tomáš Mareš, Viktor Vybíral, Jan Sedlák, Dalibor Dudík, Aleš Zsigrai, Vlastimil Jílek

Góly:
09 :01 Ivoš Grmolenský
09 :30 Martin Tomeš Ivoš Grmolenský
22 :19 Jiří Rychlí Tomáš Neuman
26 :50 Jaroslav Dvořáček Jan Přikryl
45 :00 Luděk Dokoupil
Tresty:
13 :42 Jaroslav Dvořáček 2 min.
27 :00 Luděk Dokoupil 2 min.

Sestava: Luboš Lezna, Martin Tomeš, Tomáš Neuman, Luděk Dokoupil, Ivoš Grmolenský, Michal Lenoch, Petr Kryštofík, Jaroslav Dvořáček, Michal Navrátil, Jan Přikryl

Komentář: Konečný stav série 0:2. Postup do semifinále tým HC STARS
Místo: OL
HC Kohóti Olomouc
HC Vlci
HC Kohóti Olomouc HC Vlci
15. 3. 2024 21:00
Góly:
05 :13 Radek Polcr Tomáš Okleštěk
16 :07 Adam Rubáček
24 :08 Libor Oháňka Jurko Žiak
40 :35 Viktor Németh Ondřej Štrait
Tresty:
09 :43 Ondřej Štrait 2 min.
36 :35 Radek Polcr 2 min.

Sestava: Zdeněk Žák, Jurko Žiak, Adam Rubáček, Jan Turek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Tomáš Okleštěk, Libor Oháňka, Radek Polcr

Góly:
03 :04 Patrik Brázda Jaroslav Běhalík
08 :19 Patrik Brázda
10 :01 Marek Sabela
31 :32 Petr Čučka Patrik Brázda
37 :22 Petr Čučka
Tresty:
12 :12 Marek Sabela 2 min.
29 :19 Petr Čučka 2 min.

Sestava: Patrik Brázda, Jaroslav Běhalík, Petr Čučka, Tomáš Blažek, Pavel Kovařík, Zdeněk Pavlík, Vojtěch Tóth, Jiří Vymazal, Marek Sabela, Oldřich Zatloukal, Kostas Protopapas

Komentář: Stav série 1:1
Místo: OL
HC 61 Olomouc
HC Beerboys Prostějov
HC 61 Olomouc HC Beerboys Prostějov
14. 3. 2024 21:30
Góly:
07 :20 Vítězslav Burda Michal Jahn
36 :58 Vítězslav Burda
Tresty:
02 :40 David Holemý 2 min.
35 :36 Martin Jůna 2 min.

Sestava: Petr Hlatký, Vítězslav Burda, Radim Vinter, Martin Jůna, Michal Jahn, Lukáš Čech, Michael Cenker, Vojtěch Bajorek, David Holemý, Pavel Řoutil, Karel Svoboda, Michal Štancl

Góly:
05 :00 Radek Pitela Jindřich Krejčí
10 :18 Zdeněk Grepl
15 :32 Jiří Hloušek Adam Grepl
18 :58 Roman Jedlička
30 :32 Štěpán Karafiát Jindřich Krejčí
38 :02 Jan Poles Štěpán Karafiát
Tresty:

Sestava: Michael Vařeka, Roman Špaček, Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Jan Kamený, Jan Poles, Radek Pitela, Jindřich Krejčí, Tomáš Anděl, Zdeněk Grepl, Adam Grepl, Zdeněk Rechtik, Zdeněk Smolka

Komentář: Konečný stav série 0:2. Do semifinále postupuje tým HC Beerboys Prostějov
Místo: PV
Wildcats Olomouc
HC Oriflame Software
Wildcats Olomouc HC Oriflame Software
12. 3. 2024 22:00
Góly:
Tresty:
05 :35 Vlastimil Blaťák 2 min.
26 :58 Miroslav Hošek 2 min.
35 :42 Miroslav Hošek 2 min.

Sestava: Kamil Toman, Vlastimil Blaťák, Petr Kuchař, Jakub Šulák, Michal Smékal, Jaroslav Vykopal, Miroslav Hošek, Wannes Maertens, Petr Šajna, Filip Kacálek, Zdeněk Zlámal

Góly:
03 :31 Jan Zimáček
04 :55 Jan Alka Martin Stavarský
11 :50 Tomáš Karásek Filip Dobrota
27 :18 Jan Zimáček Filip Křen
28 :28 Tomáš Klepal Jaroslav Burdík
33 :45 Jan Zimáček Jindřich Berka
34 :30 Filip Dobrota Jan Alka
34 :52 Jindřich Berka Jaroslav Burdík
39 :35 Filip Křen Martin Stavarský
41 :13 Jindřich Berka Jaroslav Burdík
Tresty:

Sestava: Jan Alka, Jindřich Berka, Jaroslav Burdík, Filip Dobrota, Tomáš Karásek, Tomáš Klepal, Filip Křen, Břetislav Moronga, Martin Stavarský, Jan Zimáček

Komentář: Konečný stav série 0:2. Postup do semifinále tým HC Oriflame Software
Místo: PV

Čtvrtfinále - 1. zápas

HC Vlci
HC Kohóti Olomouc
HC Vlci HC Kohóti Olomouc
13. 3. 2024 21:30
Góly:
07 :05 Jiří Vymazal Zdeněk Pavlík
23 :05 Jiří Vymazal Pavel Kovařík
30 :05 Jiří Vymazal Zdeněk Pavlík
Tresty:
20 :25 Miloslav Tot 2 min.
33 :17 Jiří Vymazal 2 min.
42 :20 Pavel Kovařík 2 min.

Sestava: Patrik Brázda, Petr Čučka, Tomáš Blažek, Pavel Kovařík, Zdeněk Pavlík, Jiří Vymazal, Marek Sabela, Miloslav Tot, Kostas Protopapas

Góly:
16 :20 Jan Matuš
17 :10 Radek Blaha "C" David Novotný
27 :21 Tomáš Okleštěk Radek Blaha "C"
28 :20 Jan Matuš Lukáš Svobodník
Tresty:
32 :45 David Novotný 2 min.

Sestava: Tomáš Slepička, Radek Blaha "C", Jurko Žiak, Ondřej Morcinek, Jan Turek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, David Novotný, Tomáš Okleštěk, Jan Matuš

Komentář: Stav série 0:1
Místo: OL
HC Stars
HC Old Boys
HC Stars HC Old Boys
9. 3. 2024 20:15
Góly:
02 :45 Michal Navrátil Jiří Šrom
10 :29 Petr Kryštofík
24 :43 Jiří Šrom Petr Kryštofík
27 :27 Jiří Šrom Ivoš Grmolenský
28 :57 Petr Kryštofík Jiří Šrom
Tresty:
09 :48 Luděk Dokoupil 2 min.
36 :21 Luděk Dokoupil 2 min.
41 :34 Luděk Dokoupil 2 min.

Sestava: Luboš Lezna, Martin Tomeš, Luděk Dokoupil, Ivoš Grmolenský, Michal Lenoch, Petr Kryštofík, Petr Zemánek, Michal Navrátil, Jan Přikryl, Jiří Šrom, Jiří Rychlí

Góly:
43 :04 Jiří Hronek Michal Peške "A"
43 :37 Dalibor Dudík Marek Ryšavý
Tresty:
07 :16 Jakub Novák 2 min.
09 :48 Michal Peške "A" 2 min.

Sestava: Jan Tomáštík, Michal Peške, Roman Valinčič, Jiří Hronek, Jakub Novák, Tomáš Mareš, Viktor Vybíral, Dalibor Dudík, Aleš Zsigrai, Vlastimil Jílek

Komentář: Stav série 1:0
Místo: PV
HC Beerboys Prostějov
HC 61 Olomouc
HC Beerboys Prostějov HC 61 Olomouc
5. 3. 2024 21:00
Góly:
03 :20 Jiří Hloušek Zdeněk Rechtik
09 :30 Zdeněk Rechtik
17 :31 Marek Mudrla Jindřich Krejčí
32 :12 Radek Pitela Jindřich Krejčí
36 :09 Jiří Hloušek Radek Pospíšil
37 :55 Jiří Hloušek Zdeněk Grepl
44 :53 Jiří Hloušek Marek Mudrla
Tresty:
08 :05 Radek Pospíšil 2 min.
22 :41 Radek Pospíšil 2 min.

Sestava: Michael Vařeka, Radek Pospíšil, Roman Špaček, Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Jan Kamený, Jan Poles, Radek Pitela, Jindřich Krejčí, Tomáš Anděl, Zdeněk Grepl, Adam Grepl, Zdeněk Rechtik, Marek Mudrla, Zdeněk Smolka

Góly:
05 :04 Vítězslav Burda
Tresty:
20 :13 Karel Svoboda 2 min.

Sestava: Vítězslav Burda, Radim Vinter, Jan Novotný, Jan Konečný, Lukáš Čech, Michael Cenker, Vojtěch Bajorek, František Klech, Pavel Řoutil, Karel Svoboda, Petr Přikryl

Komentář: Stav série 1:0
Místo: PV
HC Oriflame Software
Wildcats Olomouc
HC Oriflame Software Wildcats Olomouc
4. 3. 2024 21:45
Góly:
02 :35 Jindřich Berka Tomáš Karásek
07 :17 Martin Stavarský Tomáš Karásek
09 :45 Filip Dobrota Břetislav Moronga
13 :26 Jindřich Berka Peter Turcsanyi
22 :08 Martin Stavarský Břetislav Moronga
25 :04 Filip Dobrota Břetislav Moronga
33 :45 Jindřich Berka Filip Dobrota
Tresty:
04 :22 Radim Smažák 2 min.

Sestava: Petr Stejskal, Jan Alka, Jindřich Berka, Jaroslav Burdík, Filip Dobrota, Tomáš Karásek, Tomáš Klepal, Břetislav Moronga, Radim Smažák, Peter Turcsanyi, Jan Zimáček

Góly:
11 :36 Zdeněk Zlámal Miroslav Hošek
29 :34 Tomáš Mlčoch Zdeněk Zlámal
40 :59 Zdeněk Zlámal
Tresty:
04 :22 Tomáš Mlčoch 2 min.
39 :49 Petr Mokroš 2 min.

Sestava: Petr Kuchař, Štefan Grančarov, Michal Smékal, Petr Zedek, Miroslav Hošek, Petr Mokroš, Radoslav Šoustal, Petr Šajna, Filip Kacálek, Zdeněk Zlámal, Tomáš Mlčoch

Komentář: Stav série - 1:0
Místo: PV

Předkolo - 2. zápas

HC 61 Olomouc
HC Hřebci Skrbeň
HC 61 Olomouc HC Hřebci Skrbeň
2. 3. 2024 21:15
Góly:
23 :51 Vítězslav Burda Lukáš Čech
26 :27 Michal Jahn Vítězslav Burda
30 :19 Vítězslav Burda Lukáš Čech
30 :50 Martin Jůna Michael Cenker
39 :03 Pavel Řoutil Petr Hlatký "C"
43 :00 Vítězslav Burda Lukáš Čech
Tresty:

Sestava: Petr Hlatký "C", Vítězslav Burda, Martin Jůna, Michal Jahn, Lukáš Čech, Michael Cenker, Jan Cenker, Danis Michailidis, František Klech, Pavel Řoutil, Petr Přikryl

Góly:
06 :34 Jakub Drška Ondřej Hubáček
23 :07 Pavel Pírek Kamil Jurečka
Tresty:

Sestava: Lubomír Izák, David Sládek, Zdeněk Tichý, Jakub Drška, Kamil Jurečka, Petr Vrba, Pavel Pírek, Martin Straka, David Bělica, Ondřej Hubáček, Vojtěch Čečman

Komentář: postup do čtvrtfinále - tým HC 61 Olomouc
Místo: PV
HC Kohóti Olomouc
HC Skalka
HC Kohóti Olomouc HC Skalka
2. 3. 2024 20:30
Góly:
02 :15 Viktor Németh Jan Matuš
05 :01 Viktor Németh Jan Matuš
08 :00 Ondřej Morcinek Radek Blaha "C"
13 :34 Ondřej Morcinek Jan Matuš
20 :53 David Novotný Jan Matuš
31 :56 Ondřej Morcinek Radek Blaha "C"
42 :33 Ondřej Morcinek Jan Matuš
Tresty:
10 :07 Ondřej Štrait 2 min.

Sestava: Tomáš Slepička, Radek Blaha "C", Ondřej Morcinek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, David Novotný, Tomáš Okleštěk, Jan Matuš, Jan Turek, Viktor Németh

Góly:
13 :50 Adam Pustějovský
20 :50 Zbyněk Dostál Adam Pustějovský
29 :09 Zbyněk Dostál Adam Pustějovský
39 :27 Michal Přidálek
Tresty:
08 :41 Tomáš Kadlec 2 min.
10 :07 Adam Pustějovský 2 min.
26 :32 Martin Navrátil 2 min.

Sestava: Ivo Grepl, Martin Navrátil, Jiří Vodný, Michal Přidálek, Adam Pustějovský, Tomáš Kadlec, Jaromír Odstrčil, Kamil Zacpal, Zbyněk Dostál

Komentář: postup do čtvrtfinále - tým HC Kohóti
Místo: OL
HC Medojedi Chválkovice
Wildcats Olomouc
HC Medojedi Chválkovice Wildcats Olomouc
2. 3. 2024 19:45
Góly:
19 :36 Petr Palán Michal Sklenář
Tresty:
28 :01 Michal Sklenář 2 min.
33 :35 Ondřej Opletal 2 min.

Sestava: Tomáš Glos, Pavel Kaderka, František Koryťák, Ondřej Opletal, Petr Palán, Roman Pavlinec, Radek Poledna, Michal Poledna, Michal Sklenář, Marek Šlezar, Petr Letfus

Góly:
38 :33 Petr Šajna
Tresty:

Sestava: Kamil Toman, Štefan Grančarov, Lubomír Izák, Michal Smékal, Jaroslav Vykopal, Petr Zedek, Miroslav Hošek, Petr Mokroš, Radoslav Šoustal, Petr Šajna, Filip Kacálek, Zdeněk Zlámal, Matěj Zavoral, Tomáš Mlýnek

Komentář: postup do čtvrtfinále - tým Wildcats
Místo: PV
HC Old Boys
HC Ještěři TWIN
HC Old Boys HC Ještěři TWIN
2. 3. 2024 19:00
Góly:
03 :00 Dalibor Dudík Roman Valinčič
15 :30 Jaromír Martinka Roman Valinčič
Tresty:
36 :30 Jaromír Martinka 2 min.

Sestava: Marek Ryšavý, Michal Peške, Roman Valinčič, Jiří Hronek, Jakub Novák, David Kadoch, Tomáš Mareš, Jaromír Martinka, Viktor Vybíral, Dalibor Dudík, Vlastimil Jílek

Góly:
35 :45 Tomáš Navrátil
38 :12 Marek Veselý Martin Pospíšil
Tresty:
08 :51 Radek Musil 2 min.
25 :35 Zdeněk Langer 2 min.

Sestava: Martin Pospíšil, Dominik Kapaňa, Jonáš Navrátil, Zdeněk Langer, Robert Pryč, Radek Musil, Marek Veselý, Tomáš Navrátil, Vašek Laščák, Dominik Srovnal, Jiří Trávníček

Komentář: Postup do čtvrtfinále - tým Old Boys
Místo: OL

Předkolo - 1. zápas

HC 61 Olomouc
HC Hřebci Skrbeň
HC 61 Olomouc HC Hřebci Skrbeň
24. 2. 2024 21:15
Góly:
20 :15 Martin Jůna Vítězslav Burda
32 :43 Martin Jůna Vítězslav Burda
43 :29 Lukáš Čech Michal Jahn
Tresty:
06 :52 František Klech 2 min.
28 :14 Vojtěch Bajorek 2 min.
42 :05 Vojtěch Bajorek 2 min.

Sestava: Petr Hlatký "C", Vítězslav Burda, Martin Jůna, Michal Jahn, Radim Kořínek, Lukáš Čech, Michael Cenker, Vojtěch Bajorek, David Holemý, František Klech, Pavel Řoutil, Petr Přikryl

Góly:
Tresty:

Sestava: Václav Bodlák, Lubomír Izák, Zdeněk Tichý, Jakub Drška, Kamil Jurečka, Petr Vrba, Petr Blaha, Martin Straka, David Bělica, Ondřej Hubáček, Vojtěch Čečman

Komentář:
Místo: OL
HC Medojedi Chválkovice
Wildcats Olomouc
HC Medojedi Chválkovice Wildcats Olomouc
24. 2. 2024 21:15
Góly:
39 :25 Ondřej Opletal
Tresty:
21 :34 Petr Ihnát 2 min.
41 :30 Petr Ihnát 2 min.

Sestava: Tomáš Glos, David Hrbáček, Petr Ihnát, Pavel Kaderka, František Koryťák, Ondřej Opletal, Roman Pavlinec, Michal Poledna, Marek Šlezar, Petr Letfus, Tomáš Velcl

Góly:
15 :37 Miroslav Hošek Michal Smékal
33 :41 Matěj Zavoral Petr Zedek
Tresty:
34 :41 Petr Mokroš 2 min.

Sestava: Kamil Toman, Štefan Grančarov, Lubomír Zimovčák, Michal Smékal, Jaroslav Vykopal, Petr Zedek, Miroslav Hošek, Petr Mokroš, Radoslav Šoustal, Filip Kacálek, Matěj Zavoral, Tomáš Mlýnek

Komentář:
Místo: PV
HC Old Boys
HC Ještěři TWIN
HC Old Boys HC Ještěři TWIN
24. 2. 2024 19:45
Góly:
06 :59 Jaromír Martinka Jiří Hronek
19 :18 Roman Valinčič
19 :56 Jiří Hronek Michal Peške "A"
21 :20 Roman Valinčič Jiří Hronek
32 :26 Michal Peške "A" Roman Valinčič
33 :36 David Kadoch Dalibor Dudík
42 :31 Jaromír Martinka Vlastimil Jílek
Tresty:

Sestava: Jan Tomáštík, Michal Peške, Roman Valinčič, Jiří Hronek, Jakub Novák, David Kadoch, Tomáš Mareš, Jaromír Martinka, Jan Sedlák, Dalibor Dudík, Vlastimil Jílek

Góly:
12 :07 Marek Grézl Robert Pryč
Tresty:
20 :56 Marek Cenkl 2 min.

Sestava: Dominik Kapaňa, Jonáš Navrátil, Marek Cenkl, Robert Pryč, Filip Siegel, Tomáš Navrátil, Marek Grézl, Vašek Laščák, Dominik Srovnal, Jiří Trávníček, Tomáš Ptáčník

Komentář:
Místo: PV
HC Kohóti Olomouc
HC Skalka
HC Kohóti Olomouc HC Skalka
24. 2. 2024 19:45
Góly:
10 :43 Jurko Žiak Jan Matuš
12 :22 Jurko Žiak Jan Matuš
34 :44 Jan Matuš Jakub Pivec
38 :00 Jurko Žiak Jan Matuš
Tresty:

Sestava: František Brdečka, Jurko Žiak, Jakub Pivec, Ondřej Morcinek, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, Michal Krejčí, Martin Soukup, Jan Matuš, Jan Turek

Góly:
23 :33 Martin Navrátil Ivo Grepl
28 :11 Zbyněk Dostál Martin Navrátil
Tresty:

Sestava: Jiří Karásek, Ivo Grepl, Martin Navrátil, Jan Musil, Martin Glouzar, Martin Musil, Jiří Vodný, Ondřej Barna, Adam Pustějovský, Zbyněk Dostál

Komentář:
Místo: OL

15. kolo

HC Kohóti Olomouc
HC Warriors Olomouc
HC Kohóti Olomouc HC Warriors Olomouc
21. 2. 2024 21:30
Góly:
20 :25 Michal Knápek
21 :26 Viktor Németh Lukáš Svobodník
43 :20 Zdeněk Žák "A"
Tresty:
38 :34 Jurko Žiak 2 min.

Sestava: Tomáš Slepička, Zdeněk Žák, Jurko Žiak, Adam Rubáček, Michal Knápek, Ondřej Morcinek, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, Michal Krejčí, Tomáš Okleštěk, Viktor Németh

Góly:
29 :29 Luděk Tichý Marek Toman
Tresty:

Sestava: Petr Körner, Ladislav Ostrák, Luděk Tichý, Marek Toman, Denis Knedla, David Muška, Jakub Janků, Antonín Zouhar, Tomáš Valehrach

Komentář:
Místo: OL
HC Oriflame Software
HC Old Boys
HC Oriflame Software HC Old Boys
17. 2. 2024 22:00
Góly:
04 :15 Jan Zimáček
08 :30 Martin Stavarský Jindřich Berka
42 :16 Jindřich Berka Martin Stavarský
Tresty:

Sestava: Petr Stejskal, Jan Alka, Jindřich Berka, Jan Jiříček, Tomáš Karásek, Tomáš Klepal, Filip Křen, Petr Pavelka, Robert Rečka, Martin Stavarský, Peter Turcsanyi, Jan Zimáček

Góly:
02 :42 Tomáš Mareš Dalibor Dudík
10 :55 Roman Valinčič
35 :57 Dalibor Dudík Viktor Vybíral
Tresty:

Sestava: Jan Tomáštík, Marek Ryšavý, Michal Peške, Roman Valinčič, Jakub Novák, Tomáš Mareš, Jaromír Martinka, Viktor Vybíral, Jan Sedlák, Dalibor Dudík, Vlastimil Jílek

Komentář:
Místo: OL
Wildcats Olomouc
HC 61 Olomouc
Wildcats Olomouc HC 61 Olomouc
17. 2. 2024 21:15
Góly:
Tresty:
28 :56 Petr Mokroš 2 min.

Sestava: Jakub Toman, Petr Kuchař, Lubomír Zimovčák, Michal Smékal, Miroslav Hošek, Petr Mokroš, Petr Šajna, Filip Kacálek, Zdeněk Zlámal, Matěj Zavoral, Tomáš Mlýnek

Góly:
11 :45 Pavel Píšek Lukáš Čech
13 :30 Lukáš Čech Vojtěch Bajorek
14 :34 Petr Hlatký "C" Michael Cenker
21 :04 Michael Cenker Martin Jůna
Tresty:

Sestava: Petr Hlatký "C", Vítězslav Burda, Martin Jůna, Jan Pěrůžek, Lukáš Čech, Michael Cenker, Vojtěch Bajorek, Pavel Píšek, David Holemý, Pavel Řoutil, Petr Přikryl

Komentář:
Místo: PV
HC Skalka
HC Hřebci Skrbeň
HC Skalka HC Hřebci Skrbeň
17. 2. 2024 20:30
Góly:
01 :50 Martin Navrátil
27 :17 Adam Pustějovský
44 :14 Adam Pustějovský Ondřej Barna
Tresty:

Sestava: Roman Pinkava, Jiří Karásek, Martin Navrátil, Martin Glouzar, Jiří Vodný, Ondřej Barna, Adam Pustějovský, Tomáš Kadlec, Marek Růžička

Góly:
03 :00 Martin Straka Ondřej Hubáček
15 :42 Lubomír Izák Martin Straka
19 :35 Petr Blaha Ondřej Hubáček
23 :43 Petr Blaha Lubomír Izák
32 :05 Ondřej Hubáček Milan Juráš
36 :15 Ondřej Hubáček Martin Straka
43 :41 Petr Blaha
Tresty:
24 :46 Milan Juráš 2 min.
26 :57 Martin Straka 2 min.
41 :20 Petr Vrba 2 min.

Sestava: Václav Bodlák, Lubomír Izák, David Sládek, Jakub Drška, Stanislav Brach, Kamil Jurečka, Petr Vrba, Pavel Pírek, Milan Juráš, Petr Blaha, Martin Straka, Ondřej Hubáček

Komentář:
Místo: OL
HC Medojedi Chválkovice
HC Vlci
HC Medojedi Chválkovice HC Vlci
17. 2. 2024 19:45
Góly:
11 :48 František Koryťák
14 :36 František Koryťák Tomáš Glos
20 :37 Petr Palán David Hrbáček
29 :28 Petr Palán Tomáš Glos
43 :26 Tomáš Glos
Tresty:
32 :28 David Hrbáček 2 min.
34 :03 Tomáš Glos 2 min.
36 :37 Petr Palán 2 min.

Sestava: Tomáš Glos, David Hrbáček, Petr Ihnát, Pavel Kaderka, František Koryťák, Ondřej Opletal, Petr Palán, Roman Pavlinec, Radek Poledna, Michal Poledna, Petr Letfus

Góly:
04 :14 Kostas Protopapas Petr Srnec
07 :14 Martin Hodina Martin Fiala
28 :52 Petr Čučka
Tresty:
35 :21 Petr Čučka 2 min.
40 :22 Kostas Protopapas 2 min.
40 :30 Petr Srnec 2 min.

Sestava: Petr Čučka, Martin Fiala, Martin Hodina, Tomáš Blažek, Zdeněk Pavlík, Petr Srnec, Vojtěch Tóth, Ondřej Vláčil, Marek Sabela, Miloslav Tot, Kostas Protopapas

Komentář:
Místo: PV
HC Hanácká legie
HC Beerboys Prostějov
HC Hanácká legie HC Beerboys Prostějov
16. 2. 2024 12:00
Góly:
08 :10 Martin Žilák Martin Kaczmarczyk
36 :38 Martin Kaczmarczyk
Tresty:
00 :48 Zbyněk Botló 2 min.
05 :12 Michal Tinkl 2 min.
13 :57 Martin Kaczmarczyk 2 min.

Sestava: Michal Surma, Miloslav Zdařil, Michal Valenta, Petr Kadala, David Kapsia, Michael Šnajdr, Libor Kubes, Zbyněk Botló, Martin Kaczmarczyk, Martin Žilák, Zdeněk Béza, Dušan Felkel, Michal Tinkl

Góly:
04 :18 Jiří Hloušek Tomáš Anděl
05 :35 Štěpán Karafiát Tomáš Anděl
10 :17 Zdeněk Grepl
Tresty:
10 :36 Roman Jedlička 2 min.
11 :58 Roman Špaček 2 min.

Sestava: Michael Vařeka, Radek Pospíšil, Roman Špaček, Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Jan Kamený, Jan Poles, Tomáš Anděl, Zdeněk Grepl, Zdeněk Smolka

Komentář:
Místo: PV
HC Kačeři Litovel
HC Ještěři TWIN
HC Kačeři Litovel HC Ještěři TWIN
16. 2. 2024 12:00
Góly:
07 :27 Tomáš Raška Petr Zapletal
09 :08 Petr Zapletal Martin Doubrava
15 :38 Petr Zapletal Martin Doubrava
Tresty:
07 :38 Ivan Miko 2 min.
10 :00 Michal Košťál 2 min.
19 :16 Tomáš Raška 2 min.
25 :44 Lukáš Ballák 25 min.
31 :02 Marian Danos 2 min.
37 :38 Tomáš Kupka 2 min.

Sestava: Martin Doubrava, Marian Danos, Martin Palínek, Tomáš Kupka, Ivan Miko, Petr Zapletal, Lukáš Ballák, Michal Košťál, Tomáš Raška, Marek Havlíček

Góly:
22 :17 Robert Pryč Tomáš Navrátil
26 :37 Marek Grézl Robert Pryč
35 :59 Robert Pryč Tomáš Navrátil
Tresty:
25 :44 Marek Veselý 25 min.
37 :38 Filip Siegel 2 min.

Sestava: Martin Pospíšil, David Kučera, Dominik Kapaňa, Zdeněk Langer, Petr Medek, Robert Pryč, Karel Lemr, Marek Veselý, Filip Siegel, Tomáš Navrátil, Marek Grézl, Jiří Trávníček

Komentář:
Místo: UN

14. kolo

HC Hřebci Skrbeň
HC Oriflame Software
HC Hřebci Skrbeň HC Oriflame Software
10. 2. 2024 21:30
Góly:
31 :04 Martin Straka Kamil Jurečka
Tresty:
03 :30 Michal Ledvina 2 min.
07 :52 Kamil Jurečka 2 min.

Sestava: Václav Bodlák, Lubomír Izák, David Sládek, Jakub Drška, Stanislav Brach, Kamil Jurečka, Petr Vrba, Jakub Kryl, Pavel Pírek, Michal Ledvina, Martin Straka

Góly:
21 :04 Jindřich Berka Jan Zimáček
28 :45 Petr Neoral Filip Křen
39 :35 Petr Neoral Jindřich Berka
43 :25 Petr Neoral Jindřich Berka
Tresty:
06 :06 Jindřich Berka 2 min.

Sestava: Petr Stejskal, Jan Alka, Jindřich Berka, Tomáš Klepal, Filip Křen, Břetislav Moronga, Petr Neoral, Petr Pavelka, Martin Stavarský, Jan Zimáček

Komentář:
Místo: OL
HC Old Boys
HC Medojedi Chválkovice
HC Old Boys HC Medojedi Chválkovice
10. 2. 2024 21:15
Góly:
09 :25 Vlastimil Jílek Roman Valinčič
11 :12 Marek Ryšavý Martin Brázdil
12 :04 Roman Valinčič Josef Hřebíček
Tresty:
21 :36 Roman Valinčič 2 min.

Sestava: Jan Tomáštík, Marek Ryšavý, Roman Valinčič, Martin Brázdil, Jakub Novák, Tomáš Mareš, Jaromír Martinka, Jan Sedlák, Dalibor Dudík, Aleš Zsigrai, Vlastimil Jílek

Góly:
20 :10 Michal Sklenář Petr Palán
22 :45 Michal Sklenář Petr Palán
26 :37 Tomáš Glos Petr Letfus
27 :18 Michal Sklenář Petr Palán
38 :12 Petr Palán Michal Sklenář
Tresty:
00 :51 Marek Šlezar 2 min.

Sestava: Tomáš Glos, David Hrbáček, Pavel Kaderka, Jan Kobza, Petr Murla, Ondřej Opletal, Petr Palán, Vladimír Pašek, Michal Sklenář, Marek Šlezar, Petr Letfus

Komentář:
Místo: PV
HC Warriors Olomouc
HC Skalka
HC Warriors Olomouc HC Skalka
10. 2. 2024 19:45
Góly:
31 :39 David Muška Jakub Janků
Tresty:

Sestava: Ladislav Ostrák, Michal Pavlovec, Denis Knedla, Vít Juračka, David Muška, Dominik Kavka, Jakub Janků, Tomáš Valehrach

Góly:
06 :36 Adam Pustějovský Jiří Vodný
12 :36 Ivo Grepl Martin Navrátil
18 :20 Ivo Grepl Adam Pustějovský
Tresty:
02 :14 Tomáš Návrat 2 min.
07 :29 Ivo Grepl 2 min.
27 :55 Jiří Vodný 2 min.

Sestava: Ivo Grepl, Ondřej Mlčoch, Martin Navrátil, Martin Glouzar, Martin Musil, Jiří Vodný, Tomáš Návrat, Adam Pustějovský

Komentář:
Místo: PV
HC Ještěři TWIN
Wildcats Olomouc
HC Ještěři TWIN Wildcats Olomouc
9. 2. 2024 21:00
Góly:
07 :14 Dominik Kapaňa
40 :05 Marek Veselý Tomáš Navrátil
Tresty:
21 :42 Julius Bartok 2 min.
25 :43 Karel Lemr 2 min.
44 :09 Zdeněk Langer 2 min.
44 :09 Vašek Laščák 2 min.

Sestava: Martin Pospíšil, Dominik Kapaňa, Vojtěch Novák, Zdeněk Langer, Robert Pryč, Karel Lemr, Marek Veselý, Tomáš Navrátil, Julius Bartok, Vašek Laščák, Jiří Trávníček

Góly:
09 :21 Stašek Žerava
12 :44 Zdeněk Zlámal
18 :30 Miroslav Hošek Petr Šajna
19 :55 Petr Šajna Miroslav Hošek
20 :40 Miroslav Hošek Petr Šajna
38 :55 Stašek Žerava Matěj Zavoral
41 :25 Miroslav Hošek Petr Šajna
Tresty:
02 :01 Matěj Zavoral 2 min.
05 :54 Petr Šajna 2 min.
22 :20 Miroslav Hošek 2 min.
26 :14 Matěj Zavoral 2 min.
44 :09 Petr Šajna 2 min.

Sestava: Štefan Grančarov, Michal Smékal, Jaroslav Vykopal, Petr Zadek, Miroslav Hošek, Petr Šajna, Filip Kacálek, Zdeněk Zlámal, Matěj Zavoral, Tomáš Mlýnek

Komentář:
Místo: OL
HC Vlci
HC Kačeři Litovel
HC Vlci HC Kačeři Litovel
3. 2. 2024 21:15
Góly:
02 :50 Kostas Protopapas Petr Srnec
07 :33 Pavel Kovařík
10 :21 Pavel Kovařík Zdeněk Pavlík
17 :11 Petr Srnec Petr Čučka
18 :32 Oldřich Zatloukal Petr Srnec
25 :59 Petr Srnec Kostas Protopapas
29 :25 Petr Čučka Petr Srnec
29 :43 Jiří Vymazal Zdeněk Pavlík
33 :43 Petr Srnec Petr Čučka
40 :58 Petr Srnec Oldřich Zatloukal
Tresty:
25 :09 Miloslav Tot 2 min.

Sestava: Petr Čučka, Martin Fiala, Tomáš Blažek, Pavel Kovařík, Zdeněk Pavlík, Petr Srnec, Jiří Vymazal, Marek Sabela, Miloslav Tot, Oldřich Zatloukal, Kostas Protopapas

Góly:
23 :11 Marek Havlíček Martin Doubrava
41 :05 Martin Doubrava Marek Havlíček
Tresty:
02 :45 Ondřej Duchoň 2 min.
10 :21 Martin Doubrava 2 min.
36 :22 Martin Doubrava 2 min.
41 :14 Marian Danos 2 min.

Sestava: Martin Doubrava, Marian Danos, Josef Krejčíř, Martin Palínek, Ondřej Duchoň, Jan Švec, Josef Šuráň, Tomáš Raška, Marek Havlíček, Zdeněk Valouch, Tomáš Špičan

Komentář:
Místo: PV
HC 61 Olomouc
HC Hanácká legie
HC 61 Olomouc HC Hanácká legie
3. 2. 2024 20:15
Góly:
00 :50 Lukáš Čech Vítězslav Burda
17 :12 Lukáš Čech Vítězslav Burda
17 :31 Vítězslav Burda Michal Jahn
19 :55 Lukáš Čech Martin Jůna
40 :47 Vojtěch Bajorek Vítězslav Burda
40 :58 Lukáš Čech Vítězslav Burda
44 :00 Martin Jůna Lukáš Čech
Tresty:
06 :05 David Holemý 2 min.
26 :16 Petr Přikryl 2 min.

Sestava: Petr Hlatký, Vítězslav Burda, Martin Jůna, Michal Jahn, Jan Pěrůžek, Michael Cenker, Lukáš Čech, Vojtěch Bajorek, Jan Cenker, David Holemý, Karel Svoboda, Petr Přikryl

Góly:
23 :16 Michal Tinkl Jakub Zdařil
27 :01 Tomáš Habáň Libor Kubes
33 :24 Libor Kubes Tomáš Habáň
Tresty:
28 :28 Jan Čapek 2 min.
34 :36 Martin Žilák 2 min.
35 :38 Jakub Zdařil 2 min.

Sestava: Vlastimil Zeman, Miloslav Zdařil, Jan Čapek, Michal Valenta, Petr Kadala, David Kapsia, Michael Šnajdr, Libor Kubes, Jakub Zdařil, Martin Kaczmarczyk, Martin Žilák, Tomáš Habáň, Dušan Felkel, Michal Tinkl

Komentář:
Místo: OL
HC Beerboys Prostějov
HC Stars
HC Beerboys Prostějov HC Stars
31. 1. 2024 20:00
Góly:
41 :45 Jindřich Krejčí Štěpán Karafiát
Tresty:

Sestava: Michael Vařeka, Radek Pospíšil, Roman Špaček, Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Jan Kamený, Jan Poles, Radek Pitela, Jindřich Krejčí, Tomáš Anděl, Adam Grepl, Petr Mrňka, Zdeněk Smolka

Góly:
14 :40 Luděk Dokoupil
19 :52 Michal Navrátil Jiří Harazin
27 :28 Jiří Rychlí Luděk Dokoupil
34 :33 Jiří Šrom Luděk Dokoupil
38 :00 Jaroslav Valouch Jiří Harazin
42 :40 Luděk Dokoupil Jiří Harazin
44 :32 Jiří Šrom
Tresty:
05 :40 Luděk Dokoupil 2 min.
12 :28 Ivoš Grmolenský 2 min.
16 :30 Petr Kryštofík 2 min.
17 :45 Luděk Dokoupil 4 min.

Sestava: Lukáš Coufal, Tomáš Neuman, Radek Tománek, Luděk Dokoupil, Ivoš Grmolenský, Petr Kryštofík, Jaroslav Valouch, Michal Navrátil, Jiří Šrom, Jiří Rychlí, Jiří Harazin

Komentář:
Místo: PV

13. kolo

HC Skalka
HC Kohóti Olomouc
HC Skalka HC Kohóti Olomouc
7. 2. 2024 21:45
Góly:
07 :50 Jiří Vodný Ondřej Barna
18 :50 Martin Navrátil Roman Pinkava
34 :44 Ondřej Mlčoch Roman Pinkava
36 :05 Ondřej Barna Roman Pinkava
40 :36 Jiří Vodný
Tresty:

Sestava: Roman Pinkava, Ivo Grepl, Ondřej Mlčoch, Martin Navrátil, Lukáš Deutsch, Martin Glouzar, Martin Musil, Jiří Vodný, Ondřej Barna

Góly:
00 :33 Adam Rubáček Viktor Németh
20 :00 Tomáš Okleštěk Viktor Németh
28 :29 Michal Knápek Jurko Žiak
33 :22 Jurko Žiak Ondřej Morcinek
Tresty:

Sestava: Tomáš Slepička, Jurko Žiak, Michal Knápek, Ondřej Morcinek, Adam Rubáček, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, Michal Krejčí, Tomáš Okleštěk, Viktor Németh

Komentář:
Místo: OL
HC Medojedi Chválkovice
HC Hřebci Skrbeň
HC Medojedi Chválkovice HC Hřebci Skrbeň
3. 2. 2024 21:45
Góly:
07 :30 Tomáš Glos Michal Sklenář
12 :41 Ondřej Opletal Tomáš Řezníček
12 :56 Ondřej Opletal František Koryťák
16 :04 Tomáš Glos Tomáš Glos
25 :00 Michal Sklenář Radek Poledna
29 :57 Tomáš Řezníček Roman Pavlinec
37 :25 Petr Palán Michal Sklenář
38 :27 Roman Pavlinec Marek Šlezar
41 :40 Petr Palán Tomáš Glos
Tresty:
09 :18 Roman Pavlinec 2 min.
27 :10 Miroslav Řezníček 2 min.
30 :35 Tomáš Glos 2 min.

Sestava: Tomáš Glos, František Koryťák, Ondřej Opletal, Petr Palán, Roman Pavlinec, Radek Poledna, Tomáš Řezníček, Michal Sklenář, Marek Šlezar, Tomáš Velcl, Miroslav Řezníček

Góly:
10 :45 Jan Pavlík Petr Vrba
32 :25 Petr Vrba Jan Pavlík
43 :45 Jan Pavlík
Tresty:
34 :25 Václav Bodlák 2 min.

Sestava: Václav Bodlák, Lubomír Izák, David Sládek, Jakub Drška, Stanislav Brach, Kamil Jurečka, Petr Vrba, Pavel Pírek, Michal Ledvina, Jan Pavlík, Vojtěch Čečman

Komentář:
Místo: OL
HC Oriflame Software
HC Warriors Olomouc
HC Oriflame Software HC Warriors Olomouc
3. 2. 2024 19:45
Góly:
06 :55 Jindřich Berka
12 :44 Jan Alka Jindřich Berka
17 :13 Tomáš Klepal Jakub Ferenc
26 :22 Filip Křen Robert Rečka
28 :01 Jindřich Berka Radim Smažák
32 :13 Jindřich Berka Filip Křen
Tresty:
17 :15 Tomáš Karásek 2 min.
17 :58 Radim Smažák 2 min.
41 :52 Jindřich Berka 2 min.

Sestava: Pavel Hruška, Jan Alka, Jindřich Berka, Filip Dobrota, Antonín Dostál, Jakub Ferenc, Tomáš Karásek, Tomáš Klepal, Filip Křen, Robert Rečka, Radim Smažák

Góly:
28 :55 Petr Körner
38 :26 Ladislav Ostrák Dominik Kavka
40 :26 Ladislav Ostrák Petr Körner
42 :29 Denis Knedla Petr Železňák
Tresty:
06 :55 Denis Knedla 2 min.
12 :40 Jakub Janků 2 min.
43 :06 Tomáš Valehrach 2 min.

Sestava: Rostislav Zejda, Petr Korner, Ladislav Ostrák, Petr Železňák, Denis Knedla, David Muška, Dominik Kavka, Jakub Janků, Antonín Zouhar, Tomáš Valehrach

Komentář:
Místo: PV
HC Kačeři Litovel
HC Old Boys
HC Kačeři Litovel HC Old Boys
29. 1. 2024 20:45
Góly:
04 :17 Miroslav Hubička Petr Zapletal
25 :09 Miroslav Hubička Petr Zapletal
29 :37 Martin Doubrava Miroslav Hubička
Tresty:
12 :10 Martin Palínek 2 min.
28 :34 Michal Košťál 2 min.

Sestava: Martin Doubrava, Miroslav Hubička, Marian Danos, Martin Palínek, Jan Švec, Petr Zapletal, Josef Šuráň, Michal Košťál, Marek Havlíček, Zdeněk Valouch

Góly:
03 :14 Jakub Novák Jiří Raušer
15 :52 Roman Valinčič Michal Peške "A"
19 :32 Dalibor Dudík
21 :31 Dalibor Dudík Aleš Zsigrai
24 :00 Jiří Raušer Aleš Zsigrai
44 :30 Michal Peške "A"
Tresty:
06 :55 Jakub Novák 2 min.
09 :20 Tomáš Mareš 2 min.

Sestava: Jan Tomáštík, Michal Peške, Roman Valinčič, Jakub Novák, Zdeněk Hejduk, Tomáš Mareš, Jaromír Martinka, Jan Sedlák, Dalibor Dudík, Aleš Zsigrai, Jiří Raušer

Komentář:
Místo: UN
HC Stars
HC 61 Olomouc
HC Stars HC 61 Olomouc
27. 1. 2024 20:30
Góly:
03 :50 Radek Tománek Jaroslav Valouch
05 :50 Jiří Harazin Luděk Dokoupil
29 :49 Jan Přikryl Tomáš Neuman
35 :57 Ivoš Grmolenský Jiří Harazin
Tresty:
16 :38 Jiří Harazin 2 min.
22 :32 Michal Lenoch 2 min.
24 :09 Ivoš Grmolenský 2 min.
31 :45 Petr Kryštofík 2 min.
42 :16 Jaroslav Valouch 2 min.

Sestava: Luboš Lezna, Martin Tomeš, Tomáš Neuman, radek Tománek, Luděk Dokoupil, Ivoš Grmolenský, Michal Lenoch, Petr Kryštofík, Jaroslav Valouch, Jan Přikryl, Jiří Harazin

Góly:
04 :41 Radim Vinter
09 :59 Martin Jůna Michal Jahn
Tresty:
12 :32 Jan Novotný 2 min.
31 :45 Jan Cenker 2 min.

Sestava: Radim Vinter, Martin Jůna, Jan Novotný, Michal Jahn, Jan Pěrůžek, Michael Cenker, Lukáš Čech, Pavel Řoutil, Vojtěch Bajorek, Janis Michailidis, Petr Přikryl

Komentář:
Místo: OL
Wildcats Olomouc
HC Vlci
Wildcats Olomouc HC Vlci
27. 1. 2024 20:15
Góly:
04 :50 Petr Šajna Michal Smékal
37 :15 Petr Šajna Miroslav Hošek
Tresty:
43 :18 Ivo Dostál 2 min.

Sestava: Jakub Toman, Petr Kuchař, Štefan Grančarov, Lubomír Zimovčák, Michal Smékal, Jaroslav Vykopal, Miroslav Hošek, Petr Šajna, Filip Kacálek, Zdeněk Zlámal, Tomáš Mlčoch, Ivo Dostál

Góly:
09 :42 Petr Čučka
17 :01 Patrik Brázda Petr Čučka
27 :51 Petr Vitoslavský Kostas Protopapas
35 :30 Petr Čučka Jan Kryl
38 :58 Patrik Brázda
41 :43 Patrik Brázda Vojtěch Tóth
Tresty:

Sestava: Patrik Brázda, Petr Čučka, Tomáš Blažek, Pavel Kovařík, Jan Kryl, Zdeněk Pavlík, Vojtěch Tóth, Petr Vitoslavský, Marek Sabela, Oldřich Zatloukal, Kostas Protopapas

Komentář:
Místo: PV
HC Hanácká legie
HC Ještěři TWIN
HC Hanácká legie HC Ještěři TWIN
26. 1. 2024 21:00
Góly:
33 :12 Petr Kadala Zbyněk Botló
Tresty:
12 :49 Martin Kaczmarczyk 2 min.

Sestava: Vlastimil Zeman, Miloslav Zdařil, Jan Čapek, Petr Kadala, Martin Czyš, David Kapsia, Michael Šnajdr, Libor Kubes, Jakub Zdařil, Zbyněk Botló, Martin Kaczmarczyk, Tomáš Habáň, Michal Tinkl, Radek Zich

Góly:
02 :57 Filip Siegel Robert Pryč
07 :34 Karel Lemr Tomáš Navrátil
17 :05 Filip Siegel Dominik Srovnal
43 :28 Marek Veselý
Tresty:
21 :20 Vašek Laščák 2 min.
29 :24 Zdeněk Langer 2 min.
43 :10 Dominik Srovnal 2 min.

Sestava: Dominik Kapaňa, Zdeněk Langer, Robert Pryč, Karel Lemr, Marek Veselý, Filip Siegel, Tomáš Navrátil, Vašek Laščák, Julius Bartok, Dominik Srovnal, Jiří Trávníček

Komentář:
Místo: OL

12. kolo

HC Warriors Olomouc
HC Medojedi Chválkovice
HC Warriors Olomouc HC Medojedi Chválkovice
27. 1. 2024 22:00
Góly:
10 :27 Denis Knedla
Tresty:
25 :51 Martin Mádr 2 min.

Sestava: Ladislav Ostrák, Martin Mádr, Tomáš Dvořáček, Denis Knedla, Václav Juračka, David Muška, Jakub Janků, Antonín Zouhar, Tomáš Valehrach

Góly:
13 :45 Tomáš Glos Michal Sklenář
18 :19 Tomáš Glos Petr Palán
30 :15 Michal Sklenář Petr Palán
39 :49 Michal Sklenář Tomáš Řezníček
42 :30 Petr Palán
44 :45 Roman Pavlinec Petr Ihnát
Tresty:
25 :09 Petr Ihnát 2 min.
32 :46 Petr Palán 2 min.
34 :30 Michal Sklenář 2 min.

Sestava: Tomáš Glos, Petr Ihnát, Pavel Kaderka, František Koryťák, Petr Murla, Petr Palán, Roman Pavlinec, Radek Poledna, Tomáš Řezníček, Michal Sklenář, Marek Šlezar

Komentář:
Místo: OL
HC Kohóti Olomouc
HC Oriflame Software
HC Kohóti Olomouc HC Oriflame Software
24. 1. 2024 21:30
Góly:
43 :00 Zdeněk Žák "A" Radek Blaha "C"
44 :45 Petr Dudek Jurko Žiak
Tresty:

Sestava: Tomáš Slepička, Radek Blaha "C", Zdeněk Žák, Jurko Žiak, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, Martin Soukup, Jan Matuš, Radek Polcr

Góly:
01 :10 Filip Křen Jaroslav Burdík
04 :57 Tomáš Karásek Radim Smažák
17 :25 Jaroslav Burdík Břetislav Moronga
21 :45 Tomáš Karásek Břetislav Moronga
24 :00 Radim Smažák Břetislav Moronga
41 :34 Tomáš Karásek Jaroslav Burdík
42 :36 Radim Smažák
44 :10 Jindřich Berka Tomáš Klepal
Tresty:

Sestava: Pavel Hruška, Jindřich Berka, Jaroslav Burdík, Tomáš Karásek, Tomáš Klepal, Filip Křen, Břetislav Moronga, Radim Smažák, Martin Stavarský, Jan Zimáček

Komentář:
Místo: OL
HC Hřebci Skrbeň
HC Kačeři Litovel
HC Hřebci Skrbeň HC Kačeři Litovel
22. 1. 2024 20:45
Góly:
Tresty:

Sestava:

Góly:
Tresty:

Sestava:

Komentář: Zápas byl kontumován ve prospěch týmu HC Hřebci Skrbeň z důvodu porušení pravidla 3+1 týmem HC Kačeři Litovel
Místo: UN
HC Old Boys
Wildcats Olomouc
HC Old Boys Wildcats Olomouc
20. 1. 2024 22:15
Góly:
02 :15 Aleš Zsigrai Martin Brázdil
06 :20 Tomáš Mareš Dalibor Dudík
09 :27 Jaromír Martinka
29 :45 Dalibor Dudík Tomáš Mareš
30 :18 Jakub Novák
38 :50 Michal Peške "A" Jaromír Martinka
42 :18 Michal Peške "A" Jakub Novák
Tresty:

Sestava: Marek Ryšavý, Michal Peške, Aleš Batěk, Martin Brázdil, Jakub Novák, Zdeněk Hejduk, Tomáš Mareš, Jaromír Martinka, Jan Sedlák, Dalibor Dudík, Aleš Zsigrai

Góly:
11 :25 Petr Šajna Miroslav Hošek
Tresty:
13 :20 Michal Smékal 2 min.
17 :45 Zdeněk Zlámal 12 min.
35 :30 Zdeněk Zlámal 2 min.

Sestava: Kamil Toman, Petr Kuchař, Štefan Grančarov, Michal Smékal, Jaroslav Vykopal, Petr Zadek, Miroslav Hošek, Petr Šajna, Filip Kacálek, Zdeněk Zlámal, Ivo Dostál

Komentář:
Místo: PV
HC 61 Olomouc
HC Beerboys Prostějov
HC 61 Olomouc HC Beerboys Prostějov
20. 1. 2024 22:00
Góly:
30 :31 Lukáš Čech Radim Vinter
Tresty:
27 :26 Jan Konečný 2 min.

Sestava: Vítězslav Burda, Radim Vinter, Jan Novotný, Michal Jahn, Jan Konečný, Jan Pěrůžek, Lukáš Čech, Pavel Řoutil, Vojtěch Bajorek, František Klech, Petr Přikryl

Góly:
21 :44 Zdeněk Rechtik
32 :01 Štěpán Karafiát Zdeněk Rechtik
35 :42 Štěpán Karafiát Zdeněk Rechtik
42 :47 Štěpán Karafiát Petr Mrňka
Tresty:
24 :26 Štěpán Karafiát 2 min.

Sestava: Michael Vařeka, Roman Špaček, Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Jan Kamený, Jan Poles, Radek Pitela, Tomáš Anděl, Zdeněk Grepl, Adam Grepl, Zdeněk Rechtik, Petr Mrňka, Pavel Kardinál, Zdeněk Smolka

Komentář:
Místo: OL
HC Vlci
HC Hanácká legie
HC Vlci HC Hanácká legie
20. 1. 2024 20:45
Góly:
14 :53 Vojtěch Tóth Oldřich Zatloukal
29 :08 Petr Srnec Patrik Brázda
33 :24 Petr Čučka Petr Srnec
42 :05 Patrik Brázda Oldřich Zatloukal
Tresty:
01 :50 Petr Čučka 2 min.

Sestava: Tomáš Blažek, Petr Čučka, Patrik Brázda, Jan Kotásek, Jan Kryl, Zdeněk Pavlík, Petr Srnec, Vojtěch Tóth, Marek Sabela, Miloslav Tot, Oldřich Zatloukal, Kostas Protopapas

Góly:
19 :00 Martin Kaczmarczyk Michal Tinkl
34 :22 Martin Czyš Martin Kaczmarczyk
Tresty:
31 :15 Libor Kubes 2 min.

Sestava: Michal Surma, Martin Czyš, David Kapsia, Michael Šnajdr, Libor Kubes, Jakub Zdařil, Zbyněk Botló, Martin Kaczmarczyk, Martin Žilák, Zdeněk Béza, Michal Tinkl

Komentář:
Místo: PV
HC Ještěři TWIN
HC Stars
HC Ještěři TWIN HC Stars
17. 1. 2024 20:00
Góly:
Tresty:
37 :38 Tomáš Navrátil 2 min.
43 :10 Jiří Trávníček 2 min.

Sestava: Dominik Kapaňa, Vojtěch Novák, Zdeněk Langer, Zdeněk Krejčí, Robert Pryč, Marek Veselý, Filip Siegel, Tomáš Navrátil, Marek Grézl, Václav Laščák, Jiří Trávníček

Góly:
11 :44 Jiří Rychlí Luděk Dokoupil
17 :59 Luděk Dokoupil Zbyněk Kuba
22 :23 Jiří Rychlí
36 :57 Jaroslav Valouch Petr Kryštofík
44 :00 Jindřich Mlčoch Luděk Dokoupil
Tresty:
00 :59 Jiří Rychlí 2 min.
22 :52 Jaroslav Valouch 2 min.
25 :28 Zbyněk Kuba 2 min.
37 :38 Luděk Dokoupil 2 min.
38 :59 Jiří Harazin 2 min.
41 :22 Michal Lenoch 2 min.

Sestava: David Jořenek, Zbyněk Kuba, Radek Tománek, Luděk Dokoupil, Ivoš Grmolenský, Michal Lenoch, Petr Kryštofík, Jaroslav Valouch, Jindřich Mlčoch, Jiří Rychlí, Jiří Harazin

Komentář:
Místo: PV

11. kolo

HC Oriflame Software
HC Skalka
HC Oriflame Software HC Skalka
27. 1. 2024 21:45
Góly:
09 :08 Petr Neoral Jindřich Berka
13 :59 Petr Neoral Filip Křen
Tresty:
02 :31 Petr Neoral 1 min.

Sestava: Petr Stejskal, Jindřich Berka, Tomáš Karásek, Tomáš Klepal, Filip Křen, Petr Neoral, Daniel Pirkl, Radim Smažák, Martin Stavarský, Jan Zimáček

Góly:
40 :27 Roman Pinkava
Tresty:
24 :01 Lukáš Deutsch 2 min.
44 :25 Tomáš Kadlec 2 min.

Sestava: Roman Pinkava, Ondřej Mlčoch, Martin Navrátil, Lukáš Deutsch, Martin Musil, Jiří Vodný, Ondřej Barna, Josef Černý, Tomáš Kadlec, Zbyněk Dostál

Komentář:
Místo: PV
HC Medojedi Chválkovice
HC Kohóti Olomouc
HC Medojedi Chválkovice HC Kohóti Olomouc
20. 1. 2024 20:30
Góly:
24 :38 Petr Murla Jan Kobza
26 :35 Petr Murla Jan Kobza
41 :47 Michal Sklenář
Tresty:
16 :03 František Koryťák 2 min.

Sestava: Jan Kobza, František Koryťák, Petr Murla, Vladimír Pašek, Roman Pavlinec, Radek Poledna, Michal Poledna, Tomáš Řezníček, Michal Sklenář, Marek Šlezar, Miroslav Řezníček

Góly:
17 :07 Martin Soukup Jan Matuš
19 :15 Martin Soukup Radek Blaha "C"
34 :58 Tomáš Okleštěk
Tresty:
12 :15 Ondřej Štrait 2 min.
16 :03 Ondřej Štrait 2 min.

Sestava: František Brdečka, Radek Blaha "C", Zdeněk Žák, Jan Turek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Tomáš Okleštěk, Martin Soukup, Jan Matuš, Radek Polcr

Komentář:
Místo: OL
HC Kačeři Litovel
HC Warriors Olomouc
HC Kačeři Litovel HC Warriors Olomouc
15. 1. 2024 20:45
Góly:
11 :43 Martin Doubrava Ondřej Kučera
24 :34 Tomáš Raška Zdeněk Valouch
32 :08 Marian Danos Lukáš Ballák
40 :10 Marek Havlíček Lukáš Ballák
42 :36 Josef Šuráň Ondřej Kučera
Tresty:

Sestava: Martin Doubrava, Marian Danos, Václav Zabíček, Ivan Miko, Lukáš Ballák, Josef Šuráň, Tomáš Raška, Marek Havlíček, Zdeněk Valouch, Tomáš Špičan, Ondřej Kučera

Góly:
03 :34 Petr Aleš Antonín Zouhar
04 :02 Luděk Tichý Martin Mádr
04 :41 Martin Mádr Ladislav Ostrák
24 :52 Petr Aleš Martin Mádr
28 :31 Ladislav Ostrák Luděk Tichý
31 :11 Ladislav Ostrák
43 :15 Martin Mádr
Tresty:
13 :17 Petr Aleš 2 min.
38 :17 Martin Mádr 2 min.

Sestava: Rostislav Zejda, Petr Körner, Ladislav Ostrák, Luděk Tichý, Martin Mádr, Debis Knedla, Petr Aleš, Václav Juračka, Jakub Janků, Antonín Zouhar

Komentář:
Místo: UN
HC Hanácká legie
HC Old Boys
HC Hanácká legie HC Old Boys
13. 1. 2024 21:30
Góly:
05 :25 Dušan Felkel Libor Kubes
22 :33 Jakub Zdařil Aleš Zavadil
Tresty:
38 :28 Miloslav Zdařil 2 min.

Sestava: Vlastimil Zeman, Miloslav Zdařil, Aleš Zavadil, Michal Valenta, Martin Czyš, David Kapsia, Michael Šnajdr, Libor Kubes, Jakub Zdařil, David Dub, Martin Kaczmarczyk, Martin Žilák, Tomáš Habáň, Dušan Felkel

Góly:
07 :58 Roman Valinčič Jakub Novák
13 :50 Michal Peške "A" Roman Valinčič
20 :09 Aleš Zsigrai Jiří Hronek
24 :45 Michal Peške "A" Roman Valinčič
31 :15 Jiří Hronek Jan Sedlák
38 :29 Roman Valinčič Jiří Hronek
44 :25 Tomáš Mareš Aleš Bátěk
Tresty:
03 :15 Dalibor Dudík 2 min.
16 :45 Jan Sedlák 2 min.

Sestava: Marek Ryšavý, Michal Peške, Aleš Batěk, Roman Valinčič, Jiří Hronek, Jakub Novák, Tomáš Mareš, Jan Sedlák, Dalibor Dudík, Aleš Zsigrai, Vlastimil Jílek

Komentář:
Místo: PV
HC Stars
HC Vlci
HC Stars HC Vlci
13. 1. 2024 20:00
Góly:
07 :42 Luděk Dokoupil Jaroslav Valouch
26 :37 Jaroslav Valouch Luděk Dokoupil
39 :21 Jiří Šrom Luděk Dokoupil
40 :12 Jindřich Mlčoch Michal Lenoch
Tresty:
13 :32 Luděk Dokoupil 2 min.
21 :07 Luděk Dokoupil 2 min.
37 :45 Jiří Šrom 2 min.

Sestava: Martin Tomeš, Luděk Dokoupil, Michal Lenoch, Petr Kryštofík, Jaroslav Valouch, Michal Navrátil, Jiří Šrom, Jindřich Mlčoch, Jiří Rychlí, Jiří Harazin

Góly:
02 :55 Pavel Kovařík Patrik Brázda
09 :32 Jan Kotásek Pavel Kovařík
16 :21 Petr Srnec Patrik Brázda
27 :57 Zdeněk Pavlík Petr Srnec
Tresty:
10 :45 Kostas Protopapas 2 min.
10 :45 Kostas Protopapas 10 min.
29 :31 Oldřich Zatloukal 2 min.

Sestava: Patrik Brázda, Petr Čučka, Tomáš Blažek, Jan Kotásek, Pavel Kovařík, Zdeněk Pavelka, Petr Srnec, Jiří Vymazal, Marek Sabela, Oldřich Zatloukal, Kostas Protopapas

Komentář:
Místo: PV
Wildcats Olomouc
HC Hřebci Skrbeň
Wildcats Olomouc HC Hřebci Skrbeň
12. 1. 2024 22:15
Góly:
04 :30 Zdeněk Zlámal Miroslav Hošek
04 :50 Petr Šajna Matěj Zavoral
08 :28 Matěj Zavoral Miroslav Hošek
10 :33 Petr Šajna
18 :42 Miroslav Hošek
22 :40 Ivo Dostál
42 :10 Zdeněk Zlámal Tomáš Mlčoch
43 :08 Petr Šajna Matěj Zavoral
44 :25 Zdeněk Zlámal
Tresty:
17 :00 Michal Smékal 2 min.
23 :35 Lubomír Zimovčák 2 min.

Sestava: Lubomír Zimovčák, Miroslav Hošek, Radoslav Šoustal, Petr Šajna, Filip Kacálek, Zdeněk Zlámal, Matěj Zavoral, Tomáš Mlčoch, Ivo Dostál

Góly:
11 :50 Vojtěch Čečman
12 :55 Stanislav Brach Milan Juráš
21 :19 Stanislav Brach David Sládek
Tresty:
17 :59 David Bělica 2 min.
23 :35 David Sládek 2 min.
24 :46 Martin Straka 2 min.

Sestava: Václav Bodlák, David Sládek, Jakub Drška, Stanislav Brach, Kamil Jurečka, Jakub Kryl, Michal Ledvina, Petr Skýva, Milan Juráš, Martin Straka, David Bělica, Ondřej Hubáček, Vojtěch Čečman

Komentář:
Místo: OL
HC Beerboys Prostějov
HC Ještěři TWIN
HC Beerboys Prostějov HC Ještěři TWIN
7. 1. 2024 21:45
Góly:
07 :25 Zdeněk Rechtik
10 :14 Pavel Kardinál Zdeněk Rechtik
18 :05 Tomáš Anděl Zdeněk Rechtik
32 :08 Zdeněk Smolka
Tresty:
05 :22 Pavel Kardinál 2 min.

Sestava: Michael Vařeka, Jiří Hloušek, Jan Poles, Tomáš Otáhal, Radek Pitela, Jindřich Krejčí, Tomáš Anděl, Adam Grepl, Zdeněk Rechtik, Pavel Kardinál, Zdeněk Smolka

Góly:
31 :38 Radek Musil
Tresty:
36 :53 Dominik Kapaňa 2 min.

Sestava: Martin Pospíšil, Dominik Kapaňa, Jonáš Navrátil, Martin Hamerský, Vojtěch Novák, Marek Cenkl, Radek Musil, Karel Lemr, Tomáš Navrátil, Václav Laščák, Julius Bartok, Jiří Trávníček

Komentář:
Místo: PV

10. kolo

HC Skalka
HC Medojedi Chválkovice
HC Skalka HC Medojedi Chválkovice
6. 1. 2024 21:30
Góly:
07 :22 Adam Pustějovský
17 :13 Adam Pustějovský Josef Černý
17 :57 Martin Navrátil Jiří Vodný
31 :44 Roman Pinkava Adam Pustějovský
33 :42 Jiří Karásek Martin Navrátil
37 :10 Adam Pustějovský Roman Pinkava
43 :49 Roman Pinkava Martin Navrátil
Tresty:
12 :50 Ondřej Mlčoch 2 min.

Sestava: Roman Pinkava, Jiří Karásek, Ondřej Mlčoch, Martin Navrátil, Martin Glouzar, Jiří Vodný, Josef Černý, Adam Pustějovský, Tomáš Kadlec, Zbyněk Dostál

Góly:
00 :57 Radek Poledna
19 :01 Tomáš Glos František Koryťák
38 :51 Petr Palán František Koryťák
39 :48 Petr Palán Michal Sklenář
42 :22 Michal Sklenář Petr Palán
44 :42 Tomáš Glos Michal Sklenář
Tresty:
09 :38 Petr Ihnát 2 min.

Sestava: Tomáš Glos, Petr Ihnát, František Koryťák, Ondřej Opletal, Petr Palán, Radek Poledna, Michal Poledna, Tomáš Řezníček, Michal Sklenář, Marek Šlezar, Miroslav Řezníček

Komentář:
Místo: OL
HC Hřebci Skrbeň
HC Hanácká legie
HC Hřebci Skrbeň HC Hanácká legie
6. 1. 2024 20:45
Góly:
17 :34 Jakub Drška Petr Vrba
20 :43 Pavel Pírek
37 :48 Vojtěch Čečman Jakub Drška
Tresty:
32 :57 Ondřej Hubáček 2 min.
42 :33 Václav Bodlák 2 min.

Sestava: Václav Bodlák, David Sládek, Jakub Drška, Stanislav Brach, Kamil Jurečka, Petr Vrba, Pavel Pírek, Michal Ledvina, Martin Straka, David Bělica, Ondřej Hubáček, Vojtěch Čečman

Góly:
24 :10 Zbyněk Botló Radek Zich
31 :11 Libor Kubes Zbyněk Botló
34 :25 Petr Kadala Zbyněk Botló
38 :41 Martin Kaczmarczyk Jakub Zdařil
Tresty:
05 :36 Miloslav Zdařil 2 min.
28 :17 David Kapsia 2 min.
42 :15 Michal Tinkl 2 min.

Sestava: Michal Surma, Miloslav Zdařil, Jan Čapek, Michal Valenta, Petr Kadala, Martin Czyš, David Kapsia, Michael Šnajdr, Libor Kubes, Jakub Zdařil, Zbyněk Botló, Martin Kaczmarczyk, Martin Žilák, Zdeněk Béza, Michal Tinkl, Radek Zich

Komentář:
Místo: PV
HC Old Boys
HC Stars
HC Old Boys HC Stars
6. 1. 2024 20:00
Góly:
03 :05 Roman Valinčič
05 :27 Jiří Hronek Roman Valinčič
31 :01 Michal Peške "A" Roman Valinčič
34 :48 Roman Valinčič Jiří Hronek
37 :06 Jakub Novák
41 :15 Roman Valinčič Jiří Hronek
Tresty:
37 :50 Marek Ryšavý 2 min.

Sestava: Jan Tomáštík, Marek Ryšavý, Michal Peške, Roman Valinčič, Jiří Hronek, Jakub Novák, Tomáš Mareš, Jaromír Martinka, Jan Sedlák, Dalibor Dudík, Vlastimil Jílek

Góly:
06 :53 Zbyněk Kuba Luděk Dokoupil
13 :50 Jiří Rychlí Jiří Šrom
24 :20 Tomáš Neuman Luděk Dokoupil
Tresty:
21 :42 Luděk Dokoupil 2 min.

Sestava: Vladislav Roj "C", Luboš Lezna, Martin Tomeš, Zbyněk Kuba, Tomáš Neuman, Luděk Dokoupil, Michal Lenoch, Petr Kryštofík, Jaroslav Valouch, Jiří Šrom, Jiří Ryhlí

Komentář:
Místo: OL
HC Kohóti Olomouc
HC Kačeři Litovel
HC Kohóti Olomouc HC Kačeři Litovel
3. 1. 2024 21:30
Góly:
05 :15 Ondřej Štrait Lukáš Svobodník
13 :18 Jan Matuš Michal Knápek
14 :25 Zdeněk Žák "A" David Novotný
23 :49 Viktor Németh Zdeněk Žák "A"
34 :12 Jan Matuš Jan Turek
35 :30 Zdeněk Žák "A" Viktor Németh
36 :28 Jurko Žiak Jan Matuš
36 :57 David Novotný Zdeněk Žák "A"
Tresty:
15 :23 Ondřej Štrait 2 min.

Sestava: Tomáš Slepička, Zdeněk Žák, Jurko Žiak, Jan Turek, Michal Knápek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, David Novotný, Jan Matuš, Viktor Németh

Góly:
06 :20 Petr Zapletal Marek Havlíček
07 :48 Ivan Miko Marek Havlíček
20 :35 Lukáš Ballák Marek Havlíček
Tresty:
15 :23 Josef Šuráň 2 min.

Sestava: Martin Doubrava, Marian Danos, Martin Palínek, Ivan Miko, Jan Švec, Petr Zapletal, Lukáš Ballák, Josef Šuráň, Marek Havlíček, Tomáš Špičan, Miloslav Klugar

Komentář:
Místo: OL
HC Warriors Olomouc
Wildcats Olomouc
HC Warriors Olomouc Wildcats Olomouc
16. 12. 2023 21:15
Góly:
03 :18 Denis Knedla
03 :50 Martin Mádr Tomáš Valehrach
25 :30 Denis Knedla
35 :36 Tomáš Valehrach Denis Knedla
38 :06 Martin Mádr Denis Knedla
44 :51 Tomáš Valehrach Martin Lazar
Tresty:
32 :29 Vojtěch Šebela 2 min.
34 :39 Tomáš Valehrach 2 min.
37 :37 Vít Juračka 2 min.

Sestava: Martin Lazar, Martin Mádr, Denis Knedla, Vít Juračka, David Muška, Vojtěch Šebela, Tomáš Valehrach

Góly:
25 :15 Petr Šajna Filip Kacálek
35 :20 Petr Šajna Michal Smékal
39 :21 Petr Šajna Michal Smékal
43 :39 Miroslav Hošek Petr Zedek
Tresty:

Sestava: Štefan Grančarov, Lubomír Zimovčák, Michal Smékal, Petr Zedek, Miroslav Hošek, Radoslav Šoustal, Petr Šajna, Filip Kacálek, Tomáš Mlčoch, Ivo Dostál

Komentář:
Místo: PV
HC Vlci
HC Beerboys Prostějov
HC Vlci HC Beerboys Prostějov
16. 12. 2023 18:30
Góly:
09 :10 Patrik Brázda Petr Čučka
18 :10 Petr Čučka Petr Srnec
24 :11 Petr Srnec Tomáš Alexa
31 :18 Petr Čučka Patrik Brázda
Tresty:
39 :42 Petr Srnec 2 min.
42 :55 Kostas Protopapas 2 min.

Sestava: Tomáš Alexa, Petr Čučka, Jan Kotásek, Pavel Kovařík, Zdeněk Pavlík, Petr Srnec, Marek Sabela, Miloslav Tot, Kostas Protopapas, Patrik Brázda

Góly:
05 :39 Zdeněk Rechtik Štěpán Karafiát
31 :58 Zdeněk Rechtik Štěpán Karafiát
36 :35 Jan Poles Radek Pitela
Tresty:

Sestava: Michal Černý, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Jan Kamený, Jan Poles, Radek Pitela, Tomáš Anděl, Zdeněk Grepl, Adam Grepl, Zdeněk Rechtik, Zdeněk Smolka

Komentář:
Místo: PV
HC Ještěři TWIN
HC 61 Olomouc
HC Ještěři TWIN HC 61 Olomouc
15. 12. 2023 20:15
Góly:
09 :06 Marek Grézl Karel Lemr
26 :09 Jiří Trávníček Filip Siegel
Tresty:

Sestava: Jiří Šťastný, Jonáš Navrátil, Marek Cenkl, Zdeněk Langer, Zdeněk Krejčí, Karel Lemr, Filip Siegel, Tomáš Navrátil, Marek Grézl, Vašek Laščák, Dominik Srovnal, Jiří Trávníček

Góly:
03 :20 Vítězslav Burda
05 :18 Petr Hlatký "C" Vojtěch Bajorek
13 :01 Vojtěch Bajorek Lukáš Vaculík
22 :56 Vítězslav Burda Martin Jůna
Tresty:

Sestava: Petr Hlatký "C", Vítězslav Burda, Radim Vinter, Martin Jůna, Jan Novotný, Michal Jahn, Jan Pěrůžek, Lukáš Čech, Lukáš Vaculík, Petr Kubját, Vojtěch Bajorek, Karel Svoboda, Jaroslav Petera, Petr Přikryl

Komentář:
Místo: OL

9. kolo

HC Stars
HC Hřebci Skrbeň
HC Stars HC Hřebci Skrbeň
16. 12. 2023 20:00
Góly:
04 :20 Jaroslav Valouch Jiří Šrom
19 :25 Martin Tomeš Jiří Rychlí
23 :35 Jiří Šrom Martin Tomeš
30 :40 Jan Přikryl Michal Navrátil
43 :48 Jiří Šrom
Tresty:
38 :15 Jan Přikryl 2 min.

Sestava: David Jořenek, Martin Tomeš, Michal Lenoch, Petr Kryštofík, Jaroslav Valouch, Petr Zemánek, Michal Navrátil, Jan Přikryl, Jiří Šrom, Jiří Rychlí, Jiří Harazin

Góly:
22 :01 Vojtěch Čečman
Tresty:
21 :10 Pavel Pírek 2 min.

Sestava: Václav Bodlák, David Sládek, Jakub Drška, Kamil Jurečka, Petr Vrba, Pavel Pírek, Jan Vrtěl, Martin Straka, Vojtěch Čečman

Komentář:
Místo: PV
HC Hanácká legie
HC Warriors Olomouc
HC Hanácká legie HC Warriors Olomouc
16. 12. 2023 19:45
Góly:
Tresty:

Sestava:

Góly:
Tresty:

Sestava:

Komentář: Zápas byl kontumován ve prospěch týmu Hanácká Legie 5:0 z důvodu účasti dříve registrovaného hráče v týmu HC Warriors Olomouc.
Místo: PV
Wildcats Olomouc
HC Kohóti Olomouc
Wildcats Olomouc HC Kohóti Olomouc
13. 12. 2023 21:45
Góly:
22 :29 Zdeněk Zlámal
33 :01 Miroslav Hošek Zdeněk Zlámal
Tresty:
24 :40 Petr Šajna 2 min.

Sestava: Lubomír Zimovčák, Michal Smékal, Jaroslav Vykopal, Petr Janíček, Miroslav Hošek, Petr Šajna, Filip Kacálek, Zdeněk Zlámal, Matěj Zavoral, Tomáš Mlýnek

Góly:
04 :44 David Novotný
21 :03 Jan Matuš Michal Knápek
21 :40 Ondřej Morcinek David Novotný
27 :45 Ondřej Štrait Jan Matuš
37 :49 David Novotný Jan Turek
39 :55 Jan Matuš David Novotný
Tresty:
22 :29 Ondřej Štrait 2 min.
36 :10 Ondřej Štrait 2 min.
43 :02 Ondřej Štrait 2 min.

Sestava: Jirko Žiak, Jan Turek, Michal Knápek, Ondřej Morcinek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, David Novotný, Jan Matuš

Komentář:
Místo: OL
HC Beerboys Prostějov
HC Old Boys
HC Beerboys Prostějov HC Old Boys
9. 12. 2023 21:15
Góly:
Tresty:
35 :22 Roman Jedlička 2 min.

Sestava: Černý Michal, Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Jan Kamený, Jan Poles, Radek Pitela, Tomáš Anděl, Adam Grepl, Petr Mrňka, Zdeněk Smolka

Góly:
05 :11 Jan Sedlák Jiří Hronek
17 :18 Jiří Hronek Michal Peške "A"
Tresty:
25 :31 Viktor Vybíral 2 min.
33 :01 Jan Sedlák 2 min.

Sestava: Jan Tomáštík, Marek Ryšavý, Michal Peške, Jiří Hronek, Jakub Novák, Tomáš Mareš, Jaromír Martinka, Viktor Vybíral, Jan Sedlák, Dalibor Dudík, Aleš Zsigrai

Komentář:
Místo: PV
HC 61 Olomouc
HC Vlci
HC 61 Olomouc HC Vlci
9. 12. 2023 19:45
Góly:
12 :10 Lukáš Čech Michal Jahn
29 :59 Lukáš Čech Radim Kořínek
30 :14 Vojtěch Bajorek Lukáš Čech
31 :13 Radim Kořínek Lukáš Vaculík
40 :10 Jaroslav Petera Radim Kořínek
Tresty:
07 :50 Petr Hlatký "C" 2 min.
27 :27 Radim Kořínek 2 min.
34 :44 Radim Kořínek 2 min.
42 :46 Tomáš Pospíšil 2 min.

Sestava: Petr Hlatký "C", Michal Jahn, Radim Kořínek, Ondřej Votava, Lukáš Čech, Lukáš Vaculík, Vojtěch Bajorek, Tomáš Pospíšil, Karel Svoboda, Jaroslav Petera, Petr Přikryl

Góly:
14 :59 Jaroslav Běhalík Petr Svozil
15 :08 Kostas Protopapas Petr Čučka
44 :32 Kostas Protopapas Vojtěch Tóth
Tresty:
24 :45 Vojtěch Tóth 2 min.
41 :46 Petr Čučka 2 min.

Sestava: Jaroslav Běhalík, Petr Čučka, Tomáš Blažek, Jan Kotásek, Petr Srnec, Petr Svozil, Vojtěch Tóth, Marek Sabela, Miloslav Tot, Oldřich Zatloukal, Kostas Protopapas

Komentář:
Místo: PV
HC Kačeři Litovel
HC Skalka
HC Kačeři Litovel HC Skalka
4. 12. 2023 20:45
Góly:
09 :02 Petr Zapletal Martin Doubrava
20 :01 Miloslav Klugar
24 :29 Martin Doubrava Petr Zapletal
44 :30 Martin Doubrava Petr Zapletal
Tresty:
06 :40 Michal Košťál 2 min.
16 :15 Martin Palínek 2 min.
16 :15 Martin Doubrava 2 min.
40 :02 Martin Palínek 2 min.

Sestava: Martin Doubrava, Václav Zabíček, Martin Palínek, Jan Švec, Petr Zapletal, Josef Šuráň, Michal Košťál, Zdeněk Valouch, Tomáš Špičan, Ondřej Kučera, Miloslav Klugar

Góly:
11 :38 Roman Pinkava Jiří Karásek
17 :03 Zbyněk Dostál Jiří Vodný
Tresty:
06 :40 Jiří Vodný 2 min.
16 :15 Jiří Karásek 2 min.

Sestava: Roman Pinkava, Jiří Karásek, Ondřej Mlčoch, Ondřej Spisar, Martin Navrátil, Martin Glouzar, Jiří Vodný, Ondřej Barna, Josef Černý, Zbyněk Dostál

Komentář:
Místo: UN
HC Medojedi Chválkovice
HC Oriflame Software
HC Medojedi Chválkovice HC Oriflame Software
2. 12. 2023 21:45
Góly:
02 :44 Tomáš Glos
38 :57 Roman Pavlinec Tomáš Glos
44 :07 Petr Murla Radek Poledna
Tresty:
00 :51 Michal Poledna 2 min.

Sestava: Tomáš Glos, David Hrbáček, Jan Kobza, Petr Murla, Roman Pavlinec, Radek Poledna, Michal Poledna, Marek Šlezar, Tomáš Velcl, Miroslav Řezníček

Góly:
05 :03 Tomáš Karásek Jindřich Berka
11 :27 Filip Křen
31 :30 Jindřich Berka
Tresty:
39 :14 David Špulák 2 min.

Sestava: Petr Stejskal, Jindřich Berka, Jaroslav Burdík, Filip Křen, Filip Dobrota, Jan Jiříček, Tomáš Karásek, Tomáš Klepal, Robert Rečka, David Špulák, Petr Vohralík

Komentář:
Místo: OL

8. kolo

HC Kohóti Olomouc
HC Hanácká legie
HC Kohóti Olomouc HC Hanácká legie
6. 12. 2023 21:30
Góly:
01 :20 Radek Blaha "C" Martin Soukup
04 :00 Martin Soukup Radek Blaha "C"
04 :10 Zdeněk Žák "A" Tomáš Okleštěk
10 :05 Michal Krejčí Tomáš Okleštěk
20 :45 David Novotný Zdeněk Žák "A"
22 :25 Tomáš Okleštěk Michal Krejčí
36 :42 David Novotný Petr Dudek
39 :40 David Novotný Michal Krejčí
Tresty:
38 :33 Petr Dudek 2 min.

Sestava: Radek Blaha "C", Zdeněk Žák, Jan Turek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Michal Krejčí, David Novotný, Tomáš Okleštěk, Martin Soukup

Góly:
02 :05 Libor Kubes Tomáš Habáň
03 :30 Martin Kaczmarczyk Michal Tinkl
17 :25 Zdenek Béza Martin Kaczmarczyk
21 :05 Martin Kaczmarczyk David Kapsia
31 :22 Michal Tinkl Libor Kubes
37 :25 David Kapsia Martin Kaczmarczyk
40 :49 Michal Tinkl Martin Kaczmarczyk
Tresty:
24 :35 Martin Žilák 2 min.
41 :28 Jan Čapek 2 min.

Sestava: Vlastimil Zeman, Miloslav Zdařil, Jan Čapek, Petr Kadala, Jakub Olejníček, David Kapsia, Libor Kubes, Zbyněk Botló, Martin Kaczmarczyk, Martin Žilák, Zdeněk Béza, Tomáš Habáň, Michal Tinkl, Radek Zich

Komentář:
Místo: OL
HC Skalka
Wildcats Olomouc
HC Skalka Wildcats Olomouc
2. 12. 2023 21:15
Góly:
Tresty:

Sestava:

Góly:
Tresty:

Sestava:

Komentář: Zápas kontumován ve prospěch týmu Wildcats. Za hráče HC Skalka nastoupil neoprávněně hráč, který nefiguruje na soupisce žádného týmu.
Místo: PV
HC Warriors Olomouc
HC Stars
HC Warriors Olomouc HC Stars
2. 12. 2023 20:15
Góly:
13 :44 Martin Mádr
36 :05 Denis Knedla
43 :25 Martin Mádr Tomáš Valehrach
44 :47 Vojtěch Šebela Martin Mádr
Tresty:
19 :17 Ladislav Ostrák 2 min.

Sestava: Rostislav Zejda, Ladislav Ostrák, Martin Mádr, Denis Knedla, Matěj Rudolf, David Muška, Jakub Janků, Tomáš Valehrach, Vojtěch Šebela

Góly:
14 :59 Jaroslav Valouch Jiří Šrom
18 :32 Jaroslav Valouch
22 :13 Jan Přikryl
36 :26 Jaroslav Valouch
Tresty:
10 :20 Jiří Šrom 2 min.
39 :05 Radek Tománek 2 min.

Sestava: Lukáš Coufal, Vladislav Roj "C", Martin Tomeš, Zbyněk Kuba, Radek Tománek, Luděk Dokoupil, Michal Lenoch, Petr Kryštofík, Jaroslav Valouch, Jan Přikryl, Jiří Šrom

Komentář:
Místo: OL
HC Hřebci Skrbeň
HC Beerboys Prostějov
HC Hřebci Skrbeň HC Beerboys Prostějov
2. 12. 2023 19:45
Góly:
09 :03 Stanislav Brach Jakub Drška
12 :43 David Sládek
Tresty:
10 :29 David Sládek 2 min.
27 :25 Jakub Drška 2 min.
37 :38 Pavel Pírek 2 min.

Sestava: Václav Bodlák, Lubomír Izák, David Sládek, Jakub Drška, Stanislav Brach, Kamil Jurečka, Petr Vrba, Pavel Pírek, Martin Straka, Ondřej Hubáček

Góly:
01 :47 Štěpán Karafiát Tomáš Anděl
05 :54 Štěpán Karafiát Tomáš Anděl
09 :51 Štěpán Karafiát Jiří Hloušek
16 :56 Štěpán Karafiát Jiří Hloušek
21 :35 Jiří Hloušek Štěpán Karafiát
27 :37 Tomáš Anděl Štěpán Karafiát
33 :05 Zdeněk Grepl Roman Jedlička
38 :16 Jan Poles Petr Mrňka
42 :52 Tomáš Anděl Jan Kamený
Tresty:
28 :28 Jan Kamený 2 min.
31 :27 Jan Poles 2 min.

Sestava: Michael Vařeka, Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Jan Kamený, Jan Poles, Tomáš Anděl, Zdeněk Grepl, Petr Mrňka, Zdeněk Smolka

Komentář:
Místo: PV
HC Old Boys
HC 61 Olomouc
HC Old Boys HC 61 Olomouc
25. 11. 2023 20:45
Góly:
15 :17 Jiří Hronek
17 :41 Tomáš Mareš Dalibor Dudík
38 :25 David Kadoch Dalibor Dudík
Tresty:
06 :40 Tomáš Mareš 2 min.

Sestava: Jan Tomáštík, Michal Peške, Roman Valinčič, Martin Brázdil, Jiří Hronek, Jakub Novák, David Kadoch, Tomáš Mareš, Jan Sedlák, Dalibor Dudík, Aleš Zsigrai

Góly:
01 :40 Jan Novotný Jan Konečný
05 :58 Michal Jahn
36 :02 František Klech Jan Konečný
Tresty:
13 :50 Michal Jahn 2 min.
15 :06 Jan Konečný 2 min.
40 :25 Jan Lorenc 2 min.

Sestava: Petr Hlatký "C", Martin Jůna, Jan Novotný, Michal Jahn, Jan Konečný, Jan Pěrůžek, Lukáš Čech, Petr Kubját, Vojtěch Bajorek, František Klech, Karel Svoboda, Petr Přikryl, Jan Lorenc

Komentář:
Místo: OL
HC Vlci
HC Ještěři TWIN
HC Vlci HC Ještěři TWIN
24. 11. 2023 21:00
Góly:
16 :15 Petr Srnec Oldřich Zatloukal
39 :45 Petr Srnec Petr Hanák
Tresty:

Sestava: Tomáš Blažek, Jaroslav Běhalík, Petr Čučka, Martin Fiala, Petr Hanák, Rostislav Lepař, Petr Srnec, Petr Svozil, Vojtěch Tóth, Miloslav Tot, Oldřich Zatloukal

Góly:
06 :18 Jiří Trávníček Marek Grézl
21 :01 Filip Siegel Jiří Fleško
Tresty:
23 :50 Zdeněk Langer 2 min.
29 :19 Marek Grézl 2 min.
38 :15 Karel Lemr 2 min.
38 :56 Dominik Srovnal 2 min.

Sestava: Jiří Fleško, Dominik Kapaňa, Marek Cenkl, Zdeněk Langer, Karel Lemr, Filip Siegel, Tomáš Navrátil, Marek Grézl, Václav Laščák, Dominik Srovnal, Jiří Trávníček

Komentář:
Místo: OL
HC Oriflame Software
HC Kačeři Litovel
HC Oriflame Software HC Kačeři Litovel
20. 11. 2023 20:45
Góly:
01 :03 Filip Dobrota Jan Alka
01 :50 Jindřich Berka Tomáš Karásek
06 :15 Filip Křen Jan Zimáček
06 :28 Filip Dobrota Petr Vohralík
33 :09 Filip Dobrota Petr Vohralík
37 :40 Filip Křen Jindřich Berka
Tresty:
19 :44 Jan Alka 2 min.
37 :14 Petr Vohralík 2 min.

Sestava: Pavel Hruška, Jan Alka, Jindřich Berka, Filip Dobrota, Jan Jiříček, Tomáš Karásek, Filip Křen, Robert Rečka, Peter Turcsanyi, Petr Vohralík, Jan Zimáček

Góly:
16 :41 Zdeněk Valouch Jan Švec
28 :05 Michal Košťál
Tresty:
07 :38 Michal Košťál 2 min.
08 :48 Martin Palínek 2 min.
43 :08 Josef Šuráň 2 min.
43 :28 Michal Košťál 2 min.

Sestava: Martin Doubrava, Václav Zabíček, Martin Palínek, Jan Švec, Lukáš Ballák, Josef Šuráň, Michal Košťál, Tomáš Raška, Marek Havlíček, Zdeněk Valouch, Tomáš Špičan

Komentář:
Místo: UN

7. kolo

HC Beerboys Prostějov
HC Warriors Olomouc
HC Beerboys Prostějov HC Warriors Olomouc
25. 11. 2023 21:15
Góly:
01 :47 Petr Mrňka Štěpán Karafiát
17 :18 Pavel Kardinál Štěpán Karafiát
28 :00 Pavel Kardinál Zdeněk Rechtik
32 :31 Zdeněk Grepl Adam Grepl
40 :32 Štěpán Karafiát Zdeněk Rechtik
41 :03 Adam Grepl Tomáš Anděl
Tresty:
05 :21 Radek Pospíšil 2 min.
34 :14 Petr Mrňka 2 min.

Sestava: Michael Vařeka, Radek Pospíšil, Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Tomáš Anděl, Zdeněk Grepl, Adam Grepl, Zdeněk Rechtik, Petr Mrňka, Pavel Kardinál

Góly:
00 :07 Denis Knedla Petr Körner
Tresty:
39 :08 Václav Juračka 2 min.

Sestava: Josef Mojžíš, Petr Körner, Ladislav Ostrák, Michal Pavlovec, Denis Knedla, Václav Juračka, David Muška, Martin Trávníček, Vojtěch Šebela, Antonín Zouhar, Tomáš Valehrach

Komentář:
Místo: PV
HC Hanácká legie
HC Skalka
HC Hanácká legie HC Skalka
25. 11. 2023 19:45
Góly:
15 :11 Jakub Olejníček
19 :08 Libor Kubes Martin Šputa
27 :22 Jakub Zdařil Martin Kaczmarczyk
30 :11 Michal Tinkl Martin Kaczmarczyk
43 :46 Jakub Zdařil Michal Tinkl
Tresty:
06 :49 Tomáš Habáň 2 min.

Sestava: Michal Surma, Martin Šípek, Martin Šputa, Jan Čapek, Petr Kadala, Jakub Olejníček, Martin Czyš, David Kapsia, Michael Šnajdr, Libor Kubes, Jakub Zdařil, David Dub, Martin Kaczmarczyk, Martin Žilák, Tomáš Habáň, Michal Tinkl

Góly:
03 :56 Roman Pinkava Martin Navrátil
04 :53 Adam Pustějovský Josef Černý
06 :05 Adam Pustějovský
06 :33 Martin Navrátil Roman Pinkava
07 :15 Adam Pustějovský Zbyněk Dostál
21 :56 Zbyněk Dostál Tomáš Kadlec
25 :20 Ondřej Barna Zbyněk Dostál
Tresty:
25 :05 Tomáš Kadlec 2 min.

Sestava: Roman Pinkava, Jiří Karásek, Ondřej Mlčoch, Martin Navrátil, Martin Glouzar, Ondřej Barna, Josef Černý, Adam Pustějovský, Tomáš Kadlec, Zbyněk Dostál

Komentář:
Místo: PV
HC Stars
HC Kohóti Olomouc
HC Stars HC Kohóti Olomouc
22. 11. 2023 21:45
Góly:
03 :36 Jaroslav Valouch Jiří Šrom
15 :28 Jiří Rychlí
29 :22 Petr Kryštofík Jiří Rychlí
31 :01 Luděk Dokoupil Jaroslav Valouch
32 :12 Ivoš Grmolenský Luděk Dokoupil
33 :00 Jiří Šrom Ivoš Grmolenský
Tresty:
10 :04 Martin Tomeš 2 min.

Sestava: David Jořenek, Martin Tomeš, Radek Tománek, Luděk Dokoupil, Ivoš Grmolenský, Petr Kryštofík, Jaroslav Valouch, Michal Navrátil, Jan Přikryl, Jiří Šrom, Jiří Rychlí

Góly:
24 :15 Zdeněk Žák "A" David Novotný
32 :04 Michal Knápek Zdeněk Žák "A"
37 :05 Jan Turek
Tresty:

Sestava: Radek Blaha "C", Zdeněk Žák, Jan Turek, Michal Knápek, Ondřej Štrait, Petr Dudek, Lukáš Svobodník, David Novotný, Tomáš Okleštěk

Komentář:
Místo: OL
HC 61 Olomouc
HC Hřebci Skrbeň
HC 61 Olomouc HC Hřebci Skrbeň
11. 11. 2023 21:15
Góly:
02 :20 Pavel Píšek Jan Pěrůžek
04 :25 Vítězslav Burda Michal Jahn
12 :45 Karel Svoboda Jaroslav Petera
13 :05 Vítězslav Burda
16 :25 Michal Jahn Lukáš Čech
19 :45 František Klech Vítězslav Burda
20 :35 Pavel Píšek
25 :48 František Klech Jan Pěrůžek
31 :38 Vítězslav Burda Jaroslav Petera
44 :29 Karel Svoboda Vítězslav Burda
Tresty:
28 :36 Jaroslav Petera 2 min.

Sestava: Petr Hlatký "C", Vítězslav Burda, Michal Jahn, Jan Pěrůžek, Lukáš Čech, Vojtěch Bajorek, Pavel Píšek, František Klech, Karel Svoboda, Jaroslav Petera, Petr Přikryl

Góly:
26 :55 David Bělica Lubomír Izák
Tresty:
33 :42 Kamil Jurečka 2 min.

Sestava: Václav Bodlák, Lubomír Izák, David Sládek, Jakub Drška, Stanislav Brach, Kamil Jurečka, Petr Vrba, Jakub Kryl, Michal Ledvina, Ladislav Zdařil, Milan Juráš, Martin Straka, David Bělica, Ondřej Hubáček

Komentář:
Místo: PV
Wildcats Olomouc
HC Oriflame Software
Wildcats Olomouc HC Oriflame Software
11. 11. 2023 19:45
Góly:
Tresty:
36 :25 Radek Šoustal 2 min.

Sestava: Jakub Toman, Petr Kuchař, Štefan Grančarov, Lubomír Zimovčák, Michal Smékal, Petr Janíček, Petr Mokroš, Radoslav Šoustal, Zdeněk Zlámal, Matěj Zavoral, Tomáš Mlýnek

Góly:
02 :40 Jindřich Berka
15 :30 Filip Křen Jindřich Berka
19 :55 Filip Dobrota Jaroslav Burdík
21 :08 Filip Křen Jindřich Berka
24 :20 Jan Jiříček Martin Stavarský
25 :34 Filip Dobrota Martin Stavarský
25 :35 Filip Křen Jaroslav Burdík
26 :36 Martin Stavarský
28 :10 Filip Křen Jindřich Berka
29 :20 Filip Dobrota Břetislav Moronga
38 :10 Filip Dobrota Břetislav Moronga
39 :33 Jaroslav Burdík Petr Pavelka
40 :50 Filip Křen Martin Stavarský
43 :24 Martin Stavarský Filip Křen
43 :53 Filip Dobrota Peter Turcsanyi
44 :03 Filip Dobrota Břetislav Moronga
44 :51 Jindřich Berka Filip Křen
Tresty:

Sestava: Petr Stejskal, Jindřich Berka, Jaroslav Burdík, Filip Dobrota, Jan Jiříček, Tomáš Klepal, Filip Křen, Břetislav Moronga, Petr Pavelka, Martin Stavarský, Peter Turcsanyi

Komentář:
Místo: PV
HC Kačeři Litovel
HC Medojedi Chválkovice
HC Kačeři Litovel HC Medojedi Chválkovice
6. 11. 2023 20:45
Góly:
01 :43 Michal Košťál Václav Zabíček
Tresty:
30 :02 Michal Košťál 2 min.

Sestava: Martin Doubrava, Václav Zabíček, Martin Palínek, Jan Švec, Josef Šuráň, Michal Košťál, Tomáš Raška, Marek Havlíček, Zdeněk Valouch, Tomáš Špičan, Ondřej Kučera

Góly:
10 :13 Jan Kobza Petr Palán
14 :53 Jan Kobza Kamil Hladký
18 :04 Tomáš Velcl Tomáš Glos
18 :50 Petr Letfus Jan Kobza
19 :38 Tomáš Glos František Koryťák
26 :12 Tomáš Glos František Koryťák
32 :34 Tomáš Velcl
36 :03 Petr Palán
36 :47 František Koryťák Tomáš Řezníček
37 :34 Tomáš Glos
40 :50 Kamil Hladký
Tresty:

Sestava: Tomáš Glos, Kamil Hladký, David Hrbáček, Jan Kobza, František Karyťák, Petr Palán, Tomáš Řezníček, Marek Šlezar, Petr Letfus, Tomáš Velcl, Miroslav Řezníček

Komentář:
Místo: UN
HC Ještěři TWIN
HC Old Boys
HC Ještěři TWIN HC Old Boys
6. 11. 2023 07:00
Góly:
25 :31 Robert Pryč Filip Siegel
27 :31 Robert Pryč Filip Siegel
Tresty:

Sestava: Martin Pospíšil, Dominik Kapaňa, Martin Hamerský, Marek Cenkl, Zdeněk Langer, Robert Pryč, Karel Lemr, Filip Siegel, Tomáš Navrátil, Václav Laščák, Dominik Srovnal, Marcel Přikryl

Góly:
31 :18 Tomáš Mareš Dalibor Dudík
Tresty:

Sestava: Jan Tomáštík, Marek Ryšavý, Michal Peške, Aleš Batěk, Roman Valinčič, Jiří Hronek, Jakub Novák, Tomáš Mareš, Jaromír Martinka, Jan Sedlák, Dalibor Dudík, Aleš Zsigrai

Komentář:
Místo: OL

6. kolo

HC Oriflame Software
HC Hanácká legie
HC Oriflame Software HC Hanácká legie
18. 11. 2023 21:30
Góly:
05 :29 Filip Dobrota Martin Stavarský
06 :26 Radim Smažák Filip Dobrota
14 :58 Jindřich Berka Petr Neoral
28 :16 Martin Stavarský Filip Dobrota
29 :15 Filip Křen Radim Smažák
31 :19 Filip Dobrota Radim Smažák
31 :40 Petr Neoral Filip Křen
42 :43 Radim Smažák Jan Zimáček
Tresty:

Sestava: Pavel Hruška, Jindřich Berka, Filip Dobrota, Tomáš Klepal, Filip Křen, Petr Neoral, Daniel Pirkl, Radim Smažák, Martin Stavarský, Petr Vohralík, Jan Zimáček

Góly:
11 :42 Libor Kubes Michael Šnajdr
26 :15 Martin Kaczmarczyk Michal Tinkl
Tresty:
19 :44 Martin Šputa 2 min.

Sestava: Michal Surma, Martin Šípek, Martin Šputa, Jan Čapek, Michal Valenta, Petr Kadala, Jakub Olejníček, Michael Šnajdr, Lubomír Kašpír, Libor Kubes, David Dub, Martin Kaczmarczyk, Martin Žilák, Tomáš Habáň, Dušan Felkel, Michal Tinkl

Komentář:
Místo: PV
HC Skalka
HC Stars
HC Skalka HC Stars
18. 11. 2023 20:00
Góly:
Tresty:
12 :40 Ondřej Spisar 2 min.
13 :26 Tomáš Návrat 2 min.

Sestava: Jiří Karásek, Ondřej Mlčoch, Ondřej Spisar, Martin Navrátil, Lukáš Deutsch, Martin Glouzar, Ivo Spisar, Martin Musil, Jiří Vodný, Tomáš Návrat, Ondřej Barna, Josef Černý, Tomáš Kadlec

Góly:
08 :30 Jaroslav Valouch Petr Kryštofík
14 :14 Jiří Šrom Jaroslav Valouch
17 :09 Martin Tomeš Jiří Šrom
25 :14 Jiří Šrom Luděk Dokoupil
29 :46 Jan Přikryl Jiří Rychlí
Tresty:
14 :51 Petr Zemánek 2 min.
33 :51 Luděk Dokoupil 2 min.

Sestava: Lukáš Coufal, Vladislav Roj "C", Martin Tomeš, Zbyněk Kuba, Luděk Dokoupil, Petr Kryštofík, Jaroslav Valouch, Petr Zemánek, Jan Přikryl, Jiří Šrom, Jiří Rychlí

Komentář:
Místo: PV
HC Kohóti Olomouc
HC Beerboys Prostějov
HC Kohóti Olomouc HC Beerboys Prostějov
8. 11. 2023 21:30
Góly:
04 :15 Michal Knápek David Novotný
14 :50 Jurko Žiak Michal Knápek
38 :22 David Novotný Jan Matuš
42 :52 Jurko Žiak David Novotný
Tresty:
10 :42 Michal Knápek 2 min.
16 :14 Jan Turek 2 min.
36 :14 Petr Dudek 2 min.
44 :35 Jurko Žiak 2 min.

Sestava: Radek Blaha "C", Jurko Žiak, Jan Turek, Michal Knápek, Ondřej Štrait, Jiří Klega, Petr Dudek, David Novotný, Martin Soukup, Jan Matuš

Góly:
03 :25 Jiří Hloušek Štěpán Karafiát
24 :20 Roman Jedlička Jiří Hloušek
32 :10 Jan Poles Štěpán Karafiát
43 :54 Jan Fiala Jan Poles
Tresty:
20 :54 Jan Kamený 2 min.

Sestava: Michael Vařeka, Radek Pospíšil, Jiří Hloušek, Štěpán Karafiát, Roman Jedlička, Jan Kamený, Jan Poles, Tomáš Anděl, Jakub Páleník, Jan Fiala, Zdeněk Rechtik

Komentář:
Místo: OL
HC Medojedi Chválkovice
Wildcats Olomouc
HC Medojedi Chválkovice Wildcats Olomouc
4. 11. 2023 21:30
Góly:
12 :10 Petr Palán
27 :01 Petr Palán Tomáš Glos
Tresty:
32 :03 Jan Kobza 2 min.

Sestava: David Bernatík, Tomáš Glos, David Hrbáček, Pavel Kaderka, Jan Kobza, Petr Murla, Petr Palán, Tomáš Řezníček, Marek Šlezar, Petr Letfus, Tomáš Velcl

Góly:
Tresty:
04 :17 Miroslav Hošek 1 min.
29 :51 Petr Mokroš 2 min.

Sestava: Štefan Grančarov, Michal Smékal, Miroslav Hošek, Petr Mokroš, Radoslav Šoustal, Zdeněk Zlámal, Matěj Zavoral, Tomáš Mlčoch, Ivo Dostál, Tomáš Mlýnek

Komentář:
Místo: PV
HC Warriors Olomouc
HC 61 Olomouc
HC Warriors Olomouc HC 61 Olomouc
4. 11. 2023 20:00
Góly:
34 :19 Antonín Zouhar Marek Toman
36 :25 Denis Knedla Antonín Zouhar
Tresty:

Sestava: Josef Mojžíš, Martin Lazar, Petr Körner, Ladislav Ostrák, Martin Mádr, Marek Toman, Denis Knedla, Vlastimil Kryl, Vojtěch Šebela, Antonín Zouhar, Tomáš Valehrach

Góly:
07 :45 Radim Vinter Radim Kořínek
08 :00 Martin Jůna Vítězslav Burda
16